Winkhaus producent okuć do okien i drzwi świętuje jubileusz

2012-10-01 16:32

Producent okuć do okien i drzwi w październiku 2012 roku obchodzi 20-lecie swojej działalności.  Winkhaus Polska należy do niemieckiej Grupy Winkhaus

Spółka Winkhaus Polska została zarejestrowana w październiku 1992 roku. Na początku firma sprzedawała okucia dostarczane z Niemiec. Po półtora roku działalności Winkhaus rozpoczął produkcję okuć do okien i drzwi w Polsce. W 1998 roku produkcję zorganizowano w Rydzynie, gdzie w roku 2001 Winkhaus przeniósł również swoją siedzibę.

W tym czasie firma Winkhaus Polska otworzyła oddziały w Rosji, na Ukrainie i Litwie. Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej.

Od początku swojego 150-letniego istnienia, firma Winkhaus kładła szczególny nacisk na jakość, potwierdzoną certyfikatem ISO 9001, perfekcję wykonania oraz innowacyjność produktów wprowadzanych do oferty. Tymi zasadami kieruje się także Winkhaus Polska, mówi Janusz Rodzki, Prezes Zarządu Winkhaus Polska.

Winkhaus Polska zatrudnia w Polsce 800 osób.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej