Więcej PSB-Mrówek

2009-10-26 13:46
PSB-Mrówka, Góra Kalwaria
Autor: Grupa PSB SA

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych sklepy samoobsługowe pod nazwą "PSB-Mrówka" - na przełomie września i października br. sieć powiększyła się o kolejne trzy.

W Gryficach PSB-Mrówka została otwarta przez firmę Budex – akcjonariusza PSB. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 1100 m2. W obiekcie powstały nowe pomieszczenia biurowe dla pracowników i zarządu firmy oraz sala szkoleniowa.
W Górze Kalwarii, akcjonariusz Grupy firma AR Skład rozbudowała swoją dotychczasową placówkę detaliczną o dodatkową powierzchnię i utworzyła w ten sposób PSB-Mrówkę o łącznej powierzchni handlowej 750 m2.
Kolejny sklep został otwarty w Goleniowie przez firmę Marud – także akcjonariusza Grupy. Placówka ma powierzchnię 1340 m2 i ogród zewnętrzny (400 m2).

PSB-Mrówki są uzupełnieniem aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Mają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie działają już 33 takie sklepy, a w budowie jest kolejnych kilkanaście.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej