Wełna doceniona globalnie

2009-11-23 13:14
Produkowana w innowacyjnej ECOSE® Technology wełna mineralna firmy Knauf Insulation produktem roku 2009 Global Insulation
Autor: Knauf Insulation Produkowana w innowacyjnej ECOSE® Technology wełna mineralna firmy Knauf Insulation produktem roku 2009 Global Insulation

Uznanie uczestników IV Konferencji i Wystawy Global Insulation (listopad 2009, Praga) oraz zaszczytny tytuł "Produktu Roku 2009" otrzymał najnowszy produkt Knauf Insulation - naturalna wełna mineralna produkowana w ECOSE® Technology.

- Uznanie delegatów konferencji Global Insulation, to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kuskowska z firmy Knauf Insulation. – Nagroda jest dla nas dowodem na to, że wprowadzenie nowej generacji wełny mineralnej to właściwy krok w kierunku oferowania produktów odpowiadających na potrzeby zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Wełna mineralna w ECOSE® Technology, która na polskim rynku pojawiła się w lipcu 2009 r., jest owocem intensywnego pięcioletniego programu badawczo-rozwojowego prowadzonego w firmie Knauf Insulation. Celem prac było dostarczenie na rynek światowy produktu spełniającego najwyższe standardy budownictwa zrównoważonego.

Konferencja Global Insulation to niezwykle ważne wydarzenie w branży izolacyjnej przyciągające m.in. czołowych producentów izolacji, wyposażenia, dostawców, a także środowiska naukowe. To jednocześnie międzynarodowa platforma wymiany informacji, prezentacji nowości produktowych i analiz rynkowych oraz miejsce spotkań biznesowych i nawiązywania kontaktów. W tym roku w konferencji uczestniczyło 100 delegatów z ponad 50 firm, reprezentując 25 krajów z całego świata. Dyskusję zdominowały tematy poświęcone zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej