Warsztaty handlowe dla sprzedawców stolarki - nowy program Zrzeszenia Montażystów Stolarki

2014-02-18 11:35
akademia stolarki warsztaty dla sprzedawcow okien
Autor: Zrzeszenie Montażystów Stolarki Akademia Stolarki jest ogólnopolskim programem edukacyjnym prowadzonym przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki

Program edukacyjny Akademia Stolarki jest inicjatywą Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Do tej pory w ramach programu Zrzeszenie szkoliło montażystów stolarki budowlanej. W tej chwili przyszła kolej na sprzedawców okien i drzwi. Najlepsi sprzedawcy stolarki będą polecani inwestorom w całej Polsce.

Zrzeszenie Montażystów Stolarki stawia sobie ambitny cel wyselekcjonowania najlepszych sprzedawców okien i drzwi poprzez szkolenia i późniejszą weryfikację zdobytych umiejętności. Warsztaty handlowe mają pokazać również właścicielom firm handlowo-montażowych jak profesjonalnie doradzać inwestorom przy wyborze i zakupie stolarki budowlanej.

W tej chwili często zdarza się tak, że do salonu sprzedaży okien inwestor może przyjść dopiero wtedy, gdy dokładnie wie jakie okna chce kupić. Niezdecydowany klient jest dla sprzedawcy trudnym przypadkiem i istnieje duża szansa, że okna które poleci mu sprzedawca nie będą spełniać oczekiwań inwestora. Jeszcze większe problemy mogą pojawić się wtedy gdy inwestor będzie chciał kupić stolarkę do domu energooszczędnego lub zapyta o tzw. ciepły montaż.

Zrzeszenie Montażystów Stolarki chcę zmienić tą sytuację, ponieważ jest przekonane że sprzedawcy stolarki muszą mieć dużą wiedzę o oknach i sposobie ich montażu, ale muszą także potrafić rozmawiać z inwestorem i pomóc mu dokonać wyboru oraz wskazać korzyści.

Warsztaty handlowe dla sprzedawców stolarki - gdzie i kiedy?

Najbliższe szkolenia dla sprzedawców stolarki odbędą się podczas targów budowlanych SIBEX w Sosnowcu, 22 lutego 2014 roku. Kolejne na targach BUDMA w Poznaniu - 12 marca 2014 roku.

Warsztaty poprowadzą eksperci Akademii Stolarki, doświadczeni praktycy. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty Akademii Stolarki wspierane są przez wiodące firmy branży stolarki: ISO-Chemie, Drutex i Fakro. Wydawnictwa MURATOR i Forum Branżowe również kibicują tej akcji.

Szczegóły oraz harmonogram działań Akademii Stolarki znaleźć można na stronie: www.AkademiaStolarki.pl .

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej