W szeregach DTZ

2008-06-27 17:02

Jedna z największych w Polsce firm doradczych na rynku nieruchomości - DTZ - właśnie pozykała nowych pracowników. Do warszawskiego zespołu, jako dyrektor finansowy Property Management, w czerwcu dołączył Michał Muc. A jeszcze w maju, Sebastian Proć jako Associate Director Działu Rozwoju i Pozyskiwania Gruntów zasilił szeregi zespołu Doradztwa Inwestycyjnego DTZ.

Michał Muc (38 l.), doświadczenie w obszarze sektora finansowego zdobywał początkowo w firmie PepsiCola w Katowicach, później w Ahold Polska a ostatnio w firmie Navo Polska Grupa Dystrybucyjna (jako dyrektor finansowy).
W trakcie swojej dotychczasowej pracy zdobywał dodatkowe kwalifikacje podczas licznych kursów i szkoleń, między innymi: "Nowoczesne Zarządzanie Finansowe", "Controling, Budżetowanie oraz Bussines Plany" we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Michał ostatnio ukończył podyplomowe studia "Europejskie Standardy w Rachunkowości i Finansach" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Miłośnik kina, w chwilach wolnych gra w golfa oraz siatkówkę.

Sebastian Proć (33 l.), doświadczenie w branży nieruchomości, zdobył pracując m.in. w Unikat Commercial Properties czy Budimex Nieruchomości. Ostatnio pracował w Premiumred Polska (Volksbank Group) w Warszawie na stanowisku Country Managera, gdzie odpowiedzialny był m.in. za komercjalizację biurowca North Gate w Warszawie oraz zakup gruntów pod budowę projektów Premiumred.
"Cieszę się, że podjąłem wyzwanie i dołączyłem do zespołu Doradztwa Inwestycyjnego w DTZ, gdzie będę odpowiedzialny za dalsze umacnianie pozycji rynkowej Działu Rozwoju i Pozyskiwania Gruntów. Jestem przekonany, że zdobędę wiele nowych doświadczeń i profesjonalnej wiedzy, co jest związane z globalną skalą działania oraz kompleksowymi projektami, które są realizowane w ramach działu" - mowi Sebastian Proć.

DTZ jest jedną z wiodących międzynarodowych firm doradczych z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 12 500 osób w biurach zlokalizowanych w 150 miastach w 45 krajach.
W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, jako część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 roku na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej