W szeregach DTZ

2008-06-27 17:02

Jedna z największych w Polsce firm doradczych na rynku nieruchomości - DTZ - właśnie pozykała nowych pracowników. Do warszawskiego zespołu, jako dyrektor finansowy Property Management, w czerwcu dołączył Michał Muc. A jeszcze w maju, Sebastian Proć jako Associate Director Działu Rozwoju i Pozyskiwania Gruntów zasilił szeregi zespołu Doradztwa Inwestycyjnego DTZ.

Michał Muc (38 l.), doświadczenie w obszarze sektora finansowego zdobywał początkowo w firmie PepsiCola w Katowicach, później w Ahold Polska a ostatnio w firmie Navo Polska Grupa Dystrybucyjna (jako dyrektor finansowy).
W trakcie swojej dotychczasowej pracy zdobywał dodatkowe kwalifikacje podczas licznych kursów i szkoleń, między innymi: "Nowoczesne Zarządzanie Finansowe", "Controling, Budżetowanie oraz Bussines Plany" we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Michał ostatnio ukończył podyplomowe studia "Europejskie Standardy w Rachunkowości i Finansach" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Miłośnik kina, w chwilach wolnych gra w golfa oraz siatkówkę.

Sebastian Proć (33 l.), doświadczenie w branży nieruchomości, zdobył pracując m.in. w Unikat Commercial Properties czy Budimex Nieruchomości. Ostatnio pracował w Premiumred Polska (Volksbank Group) w Warszawie na stanowisku Country Managera, gdzie odpowiedzialny był m.in. za komercjalizację biurowca North Gate w Warszawie oraz zakup gruntów pod budowę projektów Premiumred.
"Cieszę się, że podjąłem wyzwanie i dołączyłem do zespołu Doradztwa Inwestycyjnego w DTZ, gdzie będę odpowiedzialny za dalsze umacnianie pozycji rynkowej Działu Rozwoju i Pozyskiwania Gruntów. Jestem przekonany, że zdobędę wiele nowych doświadczeń i profesjonalnej wiedzy, co jest związane z globalną skalą działania oraz kompleksowymi projektami, które są realizowane w ramach działu" - mowi Sebastian Proć.

DTZ jest jedną z wiodących międzynarodowych firm doradczych z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 12 500 osób w biurach zlokalizowanych w 150 miastach w 45 krajach.
W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, jako część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 roku na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej