W nowy rok z nowym dyrektorem...

2009-11-20 10:11
Tim Millard
Autor: Cushman & Wakefield Tim Millard, który pracuje w rosyjskim biurze Cushman & Wakefield od 2003 r., od 1 stycznia 2010 r. przejmie obowiazki dyrektora generalnego 140-osobowego oddziału firmy w Moskwie.

Tim Millard od 1 stycznia 2010 r. będzie nowym dyrektorem generalnym zatrudniającego 140 osób oddziału Cushman & Wakefield w Moskwie. Zastąpi Marka Stilesa, współzałożyciela (obok Sergeya Riabokobylko) firmy Stiles & Riabokobylko, którą w 2005 r. przejął Cushman & Wakefield.

Zasiadający w zarządzie rosyjskiego oddziału od 2005 r. Tim Millard kierował zespołem Działu Wyceny i Usług Doradczych w Moskwie przez pięć lat, był członkiem zespołu ds. międzynarodowych rynków kapitałowych, a ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w rosyjskim biurze firmy. Jest doskonale przygotowany do jej prowadzenia i będzie blisko współpracować z Markiem Stilesem i Sergeyem Riabokobylko, którzy nadal będą pełnić kluczową rolę w rosyjskim oddziale firmy i pozostaną w składzie jej zarządu.

- Dzięki bogatemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku rosyjskiego oraz naszej działalności w Moskwie, Tim jest idealną osobą do tego, aby z sukcesem pokierować naszą firmą - podkreśla Paul Bacon, dyrektor generalny Cushman & Wakefield na kraje EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). - Pomoże nam wykorzystać możliwości pojawiające się na ożywiającym się rynku poprzez świadczenie na rzecz naszych klientów usług na najwyższym poziomie. Pragniemy podziękować Markowi za jego istotny wkład w sukces naszej piętnastoletniej działalności w Rosji. Mark Stiles będzie głównie zajmować się rynkami kapitałowymi, natomiast wraz z Sergeyem Riabokobylko będzie nadal wspierać działalność Cushman & Wakefield na rynku rosyjskim.

- Wybór Tima Millarda na nowego dyrektora generalnego pomoże zapewnić ciągłość sukcesów firmy w przyszłości - Mark Stiles komentuje awans Millarda. - Sergey i ja nadal aktywnie działamy w firmie, co sprawia, że jesteśmy jedynym międzynarodowym podmiotem branży nieruchomości w Rosji, w którym założyciele są wciąż aktywni. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że będziemy mogli z korzyścią dla nich wykorzystywać naszą dogłębną wiedzę instytucjonalną i kontakty. Bardzo cieszymy się z nowej roli Tima jako dyrektora generalnego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej