VELUX w nowej siedzibie

2016-06-03 15:58
The Park Warsaw
Autor: The White Star Real Estate Sp. z o.o. The Park Warsaw - nowa siedziba firmy VELUX

Nowa i większa siedziba to znak, że firma rozwija się i ma się dobrze. Tak też jest w przypadku firmy VELUX, która od 6 czerwca 2016 działa w nowym miejscu.

W porównaniu do poprzedniej lokalizacji, nowa siedziba VELUX będzie znacznie większa – 1500 m2. Będzie to miejsce pracy gównie działów sprzedaży, marketingu i administracji, a także coraz liczniejszego grona osób zatrudnionych w centrum usług wspólnych Grupy VELUX,
- Zmiana siedziby naszej spółki to oczywiście większy komfort i lepsze warunki pracy. Nowe biuro ma charakter perspektywiczny. Decyzję o przeprowadzce podjęliśmy przede wszystkim w związku z rozwojem naszej organizacji i planami na najbliższe lata. Ponadto, jak wiadomo firma VELUX angażuje się w promocję zrównoważonego budownictwa, a kompleks biurowy The Park w Warszawie zbudowany jest według najlepszych standardów i ma certyfikat BREEM. To kryterium również było ważne przy wyborze nowego biura – wyjaśnia Jacek Siwiński, dyrektor generalny VELUX Polska.

Przy okazji warto wspomnieć, że Centrum usług wspólnych funkcjonuje w Warszawie od 2010 roku i stale powiększ swoją działalność. Zespół tworzą władający biegle kilkoma językami, wysoko wykwalifikowani specjaliści, wspierający procesy finansowo-księgowe oraz podatkowe dla 51 spółek Grupy VELUX ulokowanych w 22 państwach.

Nowa siedziba firmy VELUX znajduje się w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej, a dokładny adres to:
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa
tel. 22 33 77 000

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej