VELUX w nowej siedzibie

2016-06-03 15:58
The Park Warsaw
Autor: The White Star Real Estate Sp. z o.o. The Park Warsaw - nowa siedziba firmy VELUX

Nowa i większa siedziba to znak, że firma rozwija się i ma się dobrze. Tak też jest w przypadku firmy VELUX, która od 6 czerwca 2016 działa w nowym miejscu.

W porównaniu do poprzedniej lokalizacji, nowa siedziba VELUX będzie znacznie większa – 1500 m2. Będzie to miejsce pracy gównie działów sprzedaży, marketingu i administracji, a także coraz liczniejszego grona osób zatrudnionych w centrum usług wspólnych Grupy VELUX,
- Zmiana siedziby naszej spółki to oczywiście większy komfort i lepsze warunki pracy. Nowe biuro ma charakter perspektywiczny. Decyzję o przeprowadzce podjęliśmy przede wszystkim w związku z rozwojem naszej organizacji i planami na najbliższe lata. Ponadto, jak wiadomo firma VELUX angażuje się w promocję zrównoważonego budownictwa, a kompleks biurowy The Park w Warszawie zbudowany jest według najlepszych standardów i ma certyfikat BREEM. To kryterium również było ważne przy wyborze nowego biura – wyjaśnia Jacek Siwiński, dyrektor generalny VELUX Polska.

Przy okazji warto wspomnieć, że Centrum usług wspólnych funkcjonuje w Warszawie od 2010 roku i stale powiększ swoją działalność. Zespół tworzą władający biegle kilkoma językami, wysoko wykwalifikowani specjaliści, wspierający procesy finansowo-księgowe oraz podatkowe dla 51 spółek Grupy VELUX ulokowanych w 22 państwach.

Nowa siedziba firmy VELUX znajduje się w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej, a dokładny adres to:
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa
tel. 22 33 77 000

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej