Velux: bezpłatne szkolenia dla dekarzy

2011-02-01 10:35
Akademia VELUX - intensywny cykl szkoleń dla dekarzy
Autor: VELUX

Firma Velux rozpoczęła na terenie całej Polski intensywny cykl szkoleń dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Akcję nazwano Akademia VELUX ze względu na jej wyjątkowo edukacyjny charakter. W ciągu 3 miesięcy firma postawiła sobie ambitny cel przeszkolenia blisko 3 tys. osób.

Szkolenie w ramach Akademii VELUX trwa jeden dzień

ale jest bardzo intensywne. Przedstawiona na wstępie wiedza teoretyczna jest pogłębiana i poszerzana poprzez pracę w niewielkich grupach na specjalnie przygotowanych do szkolenia stojakach montażowych. Uczestnicy nie tylko mogą dokładnie obejrzeć produkty firmy Velux, ale samodzielnie doświadczyć jak przyjazny jest ich montaż. Wykwalifikowani doradcy techniczni zwrócą szczególną uwagę na ważne detale instalacji decydujące o najwyższej jakości montażu.

Zakres tematyczny szkolenia

obejmuje prezentację i montaż: różnego rodzaju okien połaciowych obrotowych i uchylno-obrotowych, okien elektrycznych, kolektorów słonecznych, okien kolankowych, świetlików tunelowych, jednego z najnowszych produktów firmy Velux - okna do płaskich dachów, a także akcesoriów do okien: m.in. rolet zewnętrznych, markiz, rolet i żaluzji wewnętrznych. Ponadto uczestnicy będą mogli testować wytrzymałość szyb Velux i wziąć udział w atrakcyjnych konkursach z nagrodami.

Szkolenia są bezpłatne

zapisy przyjmowane pod numerem telefonu (22) 33 77 000. Akademia VELUX obywa się w następujących województwach: mazowieckie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, łódzkie, śląskie, pomorskie, podkarpackie, małopolskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubelskie, opolskie, podlaskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie.

Akademia VELUX
terminy województwo
tydzień 3: 17.01. - 21.01. mazowieckie, zachodnio-pomorskie
tydzień 4: 24.01. - 28.01. mazowieckie, lubuskie
tydzień 5: 31.01. - 04.02. łódzkie, śląskie
tydzień 6: 07.02. - 11.02. pomorskie, podkarpackie
tydzień 7: 14.02. - 18.02. pomorskie, małopolskie
tydzień 8: 21.02. - 25.02. warmińsko-mazurskie, wielkopolskie
tydzień 9: 28.02. - 04.03. lubelskie, opolskie
tydzień 10: 07.03. - 11.03. podlaskie, świętokrzyskie
tydzień 11: 14.03. - 18.03. kujawsko-pomorskie, dolnośląskie

Akademia VELUX - intensywny cykl szkoleń dla dekarzy
Autor: VELUX
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej