Ursa wspiera siatkarki

2012-02-14 9:18
Ursa wspiera siatkarki
Autor: Grzegorz Kucharek Siatkarki zdobyły Puchar Polski

Firma Ursa produkująca izolacje została sponsorem Miejskiego Klubu Sportowego Siatkarek w Dąbrowie Górniczej.

Ursa, polska spółka produkująca izolacje, od lutego 2012 roku, została oficjalnym sponsorem Miejskiego Klubu Sportowego Siatkarek z Dąbrowy Górniczej.

Przeczytaj również: Konferencja IZOLACJE 2012 – pierwsze spotkanie branży izolacyjnej

Ursa sponsoruje siatkarki

Warto zaznaczyć, że Ursa ma swój zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej, w którym produkowana jest wełna mineralna. Podpisanie umowy o sponspring, zbiegło się w czasie, ze zdobyciem przez siatkarki Pucharu Polski. Jest to największy sportowy sukces w 20-letniej działalności Klubu. Decyzja o sponsorowaniu, w charakterze złotego sponsora, Miejskiego Klubu Sportowego, jest kolejną inicjatywą firmy, włączenia się w życie miasta. W ramach rocznej umowy logo Ursa pojawi się na strojach zawodniczek, na boisku oraz na stronie internetowej Klubu. Zgodnie ze swoją misją URSA stale buduje wizerunek stabilnego partnera dla lokalnych inicjatyw społecznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej