URSA odświeża serwis www. Rysunki CAD dla architektów i porady dla wykonawców

2012-09-17 11:47

Od września URSA uruchomiła nową odświeżoną stronę internetową. Bardziej czytelna grafika i nowe narzędzia dla architektów, wykonawców i inwestorów indywidualnych zachęcają do odwiedzenia strony

We wrześniu URSA Polska wdrożyła nową stronę internetową pod dotychczasowym adresem www.ursa.pl. Poza nowym czytelniejszym projektem graficznym, na stronie znajdują się przede wszystkim nowe rozwiązania, które pomogą użytkownikowi w szybkim zdobyciu kompletnych informacji o firmie URSA i ofercie producenta.

Dla architektów interesująca będzie nowa biblioteka rysunków CAD, zawierająca wiele szczegółowych rozwiązań technicznych poszczególnych przegród budowlanych w najbardziej popularnych formatach plików. Dla wykonawców szczególnie przydatne mogą być filmy instruktażowe przedstawiające poprawny sposób montażu produktów URSA w wybranych aplikacjach.

Nowością na stronie jest kalkulator EnergoURSA, który pomoże dobrać optymalną z punktu widzenia ekonomicznego izolację. Za pomocą EnergoURSA można sprawdzić czy budynek spełnia wymogi w zakresie charakterystyki energetycznej, jaką grubość izolacji zastosować, aby oszczędności były jak największe, można wydrukować raport przedstawiający charakterystykę energetyczną budynku.

Dodatkowo na stronie znajduje się wyszukiwarka dokumentów oraz dystrybutorów produktów firmy URSA.

Polski oddział producenta jest pierwszym, który wprowadził pilotażową stronę w nowym stylu w całej firmie w Europie. Po polskiej spółce kolejne kraje, w których działa URSA, będą sukcesywnie wprowadzały nową strukturę strony.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej