Tytan EOS Produktem Wykonawcy 2009

2009-05-09 10:00
Klej do styropianu Tytan EOS Produktem Wykonawcy 2009 w kategorii izolacje termiczne i systemy ociepleń
Autor: Selena SA

W ogólnopolskim konkursie Produkt Wykonawcy 2009 zwyciężył innowacyjny produkt Grupy Selena. Klej do styropianu Tytan EOS w kategorii izolacje termiczne i systemy ociepleń ten poliuretanowy preparat nie miał sobie równych. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 28 kwietnia 2009 roku w Warszawie.

Celem konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Publikator jest wyłonienie najlepszych dostępnych na polskim rynku produktów wykorzystywanych w pracach budowlanych oraz remontowo-wykończeniowych. Mianem najlepszych mogą poszczycić się produkty, które charakteryzują się, m.in.: wysoką jakością, innowacyjnością i wszechstronnością zastosowania.
Do konkursu Produkt Wykonawcy 2009 zgłoszono łącznie aż 61 produktów klasyfikowanych w 8 kategoriach, m.in.: farby i tynki dekoracyjne, chemia do drewna, hydroizolacje, sucha zabudowa.

Klej do styropianu Tytan EOS rywalizował o laur pierwszeństwa w kategorii izolacje termiczne i systemy dociepleń z uznanymi markami, takimi jak: Śnieżka, Rockwool, Atlas czy Saint-Gobain. Jako podstawa oceny w rywalizacji posłużyły indywidualne cechy produktu, decydujące o jego przydatności każdemu fachowemu wykonawcy. Ważne były takie kwestie, jak: wysoka jakość, możliwość uniwersalnego stosowania, wygoda użytkowania oraz atrakcyjność cenowa.

Rzetelną recenzję oraz sprawiedliwy werdykt gwarantował skład komisji konkursowej. Do grona sędziowskiego zaproszono osoby, które z racji wykonywanego zawodu mają na co dzień styczność z produktami chemii budowlanej: mistrzów parkieciarstwa, rzeczoznawców, doradców technicznych oraz właścicieli największych polskich firm świadczących usługi budowlane. Prestiżu konkursowi nadawała obecność w jury przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, m.in.: Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy czy Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej.
Klej Tytan EOS został jednogłośnie uznany za produkt odznaczający się najwyższymi cechami użytkowymi. Atuty kleju, które przekonały komisję o takim wyborze to przede wszystkim znaczne przyspieszenie prac ociepleniowych przy zastosowaniu tego produktu, jego siła klejenia oraz łatwość aplikacji.

Klej do styropianu Tytan EOS
Autor: Selena SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej