Twój głos w ważnej sprawie

2007-08-08 18:27

Czy umowa z deweloperem była tak sformułowana, aby chronić Twoje interesy? Rzetelnie poinformowano cię o wszystkich kosztach zakupu mieszkania? Czy lokal był tak atrakcyjny, jak obiecywał folder reklamowy? "Twój głos w ważnej sprawie" - to hasło IV edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań. Organizatorem plebiscytu w roku 2007 jest Murator EXPO, partnerem w dziedzinie realizacji i opracowania badań - Instytut GfK Polonia.

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań
jest badaniem określającym poziom satysfakcji klienta dokonującego zakupu nowego domu lub mieszkania na rynku pierwotnym. Niezmiennie od czterech lat, celem akcji jest pozyskanie wiedzy o jakości oferty i usług świadczonych przez deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe, udostępnianie jej kupującym domy i mieszkania a także promocja tych firm, które dbają o jakość oferowanego produktu, a ich współpracę z klientami cechuje uczciwość i rzetelność.

W organizowanym po raz czwarty badaniu, ankieterzy GfK Polonia mogą zapukać w sierpniu do drzwi mieszkańców nowych stołecznych osiedli, oddanych do użytku w okresie styczeń 2004 - grudzień 2006.
Ankietę wraz z regulaminem Plebiscytu można też znaleźć na stronie internetowej organizatora - www.muratorexpo.pl/
Na zainteresowanych udziałem w Plebiscycie czekają nagrody.
Tegoroczne wyniki badań, oparte na opiniach mieszkańców, będą źródłem aktualnych informacji o jakości produktów i usług deweloperskich, dadzą możliwość analizy zmian zachodzących na warszawskim rynku mieszkaniowym. Pozwolą także wyłonić laureatów wśród deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych w trzech kategoriach: Rzetelność, Jakość Obsługi Klienta oraz Atrakcyjność Oferty.

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań
Autor: MMaszner
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej