Branżowe targi Grupy PSB w Kielcach

2023-03-02 17:10
Targi PSB
Autor: Lila Augystyniak, Anna Makowska W tegorocznych targach bierze udział ponad 280 wystawców, a wśród zwiedzających przedstawiciele ponad 350 firm

Targi PSB są jedną z ważniejszych imprez dla branży budowlanej. 1 i 2 marca 2023 w Kielcach po raz 21. spotkali się dostawcy PSB, producenci materiałów budowlanych i instalacyjnych, z partnerami Grupy PSB.

Kieleckie targi tradycyjnie odbywają się w kieleckim ośrodku wystawienniczym. W tym roku, 1 i 2 marca, udział w targach bierze 280 wystawców. Zwiedzającymi są firmy współpracujące z Grupą PSB i jej dostawcami.

Targi są dobrą okazją do prowadzenia rozmów biznesowych i podpisania korzystnych kontraktów. Można też poznać nowości produktowe i technologiczne przed rozpoczynającym się sezonem budowlanym.

Swoje stoiska mają m.in.: XL-Tape, Kreisel, Rockwool, Stalco, Atlas, Baumit, Betafence, Cement Ożarów, Hörmann, Isover/Rigips/Weber, Lovea, Polbruk, PPG/Tikkurila, Siniat, Swiss Krono, Termo Organika, Trzuskawica oraz Ursa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej