Trimo Polska i nagrody, nagrody...

2010-02-25 21:00

Po udanej prezentacji nowoczesnego systemu modułowych elewacji Qbiss by Trimo na targach BUDMA oraz otrzymaniu nagrody Top Builder, 25 lutego 2010 r. spółka Trimo Polska otrzymała kolejne wyróżnienie. W nowy rok oficjalnie wchodzi jako Budowlana Firma Roku 2009.

Wyróżnienie Budowlana Firma Roku jest wyróżnieniem przyznawanym przez miesięcznik "Builder" firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. To specjalne wyróżnienie otrzymał Miran Zgajnar, prezes spółki Trimo Polska.

Tegoroczne nagrody to kolejne wyróżnienia przyznane firmie w ciągu ostatnich kilku lat. Trimo otrzymał uznanie za prezentację  swoich produktów na międzynarodowych targach w Zagrzebiu 2008, wyróżnienie Orły Polskiego Budownictwa 2008 oraz statuetkę TOP BUILDER 2009 za produkt płyt warstwowych Trimoterm MULTIVARIO.

Wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2009 dla Trimo
Autor: Trimo Polska sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej