Trane o HVAC

2009-02-17 9:33
TRANE
Autor: Trane

Lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, rozpoczyna nową serię bezpłatnych szkoleń poświęconych zagadnieniom HVAC. Unikalna możliwość czerpania z wiedzy i doświadczeń firmy Trane, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku, potrwa od lutego do listopada 2009.

TRANE
Autor: Trane

"Energooszczędny system w nowoczesnym Budynku", czyli pierwsze spotkanie Trane - 26 lutego 2009, godz. 11:00 - zostanie poświęcone optymalizacji systemu HVAC, pozwalającej na uzyskanie maksymalnych oszczędności energii. Kolejne odbędą się 28 maja, 3 września oraz 26 listopada i będą poświęcone zagadnieniom retrofitu, nowej generacji fancoili z serii UniTrane FCD oraz doborowi odpowiednich urządzeń HVAC i systemów kontroli w zależności od wielkości i przeznaczenia budynku.

- Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z inżynierami obiektów, ich właścicielami i zarządcami, jak również inwestorami, pragnącymi stworzyć budynek energooszczędny, wydajny a jednocześnie zapewniający komfort dla przebywających w nim gości i pracowników – mówi Paweł Markiton, dyrektor generalny Trane na Polskę, Białoruś i Kraje Bałtyckie. - Działania prowadzące do osiągnięcia najwyższej wydajności oraz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych nabierają szczególnego znaczenia w dobie kryzysu ekonomicznego, z jakim przychodzi się nam zmierzyć.

Prelekcje będą odbywać się w Centrum Inwestycji Hotelowych (CIH), mieszczącym się przy ulicy Kolejowej 9/11 w Warszawie.

Trane rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych w roku 2008. Do tej pory zorganizowane zostały cztery seminaria, mające na celu zaprezentowanie najnowszych produktów, technologii i trendów w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Trane Polska – mówi Rosalinda Mach, prezes Centrum Inwestycji Hotelowych. - Spotkania tego typu dają naszym klientom unikalna możliwość zaczerpnięcia z wiedzy i doświadczeń firmy, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku HVAC.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc, osoby pragnące uczestniczyć w seminarium, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres rejestracja@east-side-consulting.pl w terminie nie późniejszym niż do 23 lutego 2009.
Szkolenie jest bezpłatne.

Wszelkich informacji, związanych z cyklem szkoleń, udziela:
Jarosław Deluga-Góra
tel.: (022)642 82 77
deluga@east-side-consulting.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej