Trane o HVAC

2009-02-17 9:33
TRANE
Autor: Trane

Lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, rozpoczyna nową serię bezpłatnych szkoleń poświęconych zagadnieniom HVAC. Unikalna możliwość czerpania z wiedzy i doświadczeń firmy Trane, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku, potrwa od lutego do listopada 2009.

TRANE
Autor: Trane

"Energooszczędny system w nowoczesnym Budynku", czyli pierwsze spotkanie Trane - 26 lutego 2009, godz. 11:00 - zostanie poświęcone optymalizacji systemu HVAC, pozwalającej na uzyskanie maksymalnych oszczędności energii. Kolejne odbędą się 28 maja, 3 września oraz 26 listopada i będą poświęcone zagadnieniom retrofitu, nowej generacji fancoili z serii UniTrane FCD oraz doborowi odpowiednich urządzeń HVAC i systemów kontroli w zależności od wielkości i przeznaczenia budynku.

- Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z inżynierami obiektów, ich właścicielami i zarządcami, jak również inwestorami, pragnącymi stworzyć budynek energooszczędny, wydajny a jednocześnie zapewniający komfort dla przebywających w nim gości i pracowników – mówi Paweł Markiton, dyrektor generalny Trane na Polskę, Białoruś i Kraje Bałtyckie. - Działania prowadzące do osiągnięcia najwyższej wydajności oraz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych nabierają szczególnego znaczenia w dobie kryzysu ekonomicznego, z jakim przychodzi się nam zmierzyć.

Prelekcje będą odbywać się w Centrum Inwestycji Hotelowych (CIH), mieszczącym się przy ulicy Kolejowej 9/11 w Warszawie.

Trane rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych w roku 2008. Do tej pory zorganizowane zostały cztery seminaria, mające na celu zaprezentowanie najnowszych produktów, technologii i trendów w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Trane Polska – mówi Rosalinda Mach, prezes Centrum Inwestycji Hotelowych. - Spotkania tego typu dają naszym klientom unikalna możliwość zaczerpnięcia z wiedzy i doświadczeń firmy, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku HVAC.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc, osoby pragnące uczestniczyć w seminarium, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres rejestracja@east-side-consulting.pl w terminie nie późniejszym niż do 23 lutego 2009.
Szkolenie jest bezpłatne.

Wszelkich informacji, związanych z cyklem szkoleń, udziela:
Jarosław Deluga-Góra
tel.: (022)642 82 77
deluga@east-side-consulting.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej