Topex - dystrybutor narzędzi i elektronarzędzi - zmienia logo i nazwę

2012-09-14 12:26
Nowe logo Topex
Autor: Topex

Topex, jedna z największych firm na rynku narzędzi i elektronarzędzi, po 20 latach zmienia nazwę i logo. Zmiany wynikają z dynamicznego rozwoju firmy

Marka TOPEX powstała w 1992 roku. Od tej pory firma rozszerzyła swoją działalność o oddziały zagraniczne i 7 marek własnych narzędzi i elektronarzędzi z ofertą ponad 5000 produktów. Aby odróżnić działalnośc biznesową firmy od marki narzędzi firma od 17 września 2012 roku zmienia nazwę na Grupa Topex. Za zmianą nazwy firmy idzie również zmiany identyfikacji wizualnej firmy i wiodących marek narzędzi TOPEX i NEO.

Marki narzędzi i elektronarzędzi, które składają się na ofertę firmy to TOPEX, NEO, GRAPHITE, VERTO, HESTON, DeFort, Top Tools. Narzędzia Grupy TOPEX dostarczane są do około 40 krajów na świecie.

Grupa Topex ma trzy spółki córki - na Ukrainie, w Rosji i Rumunii. Firma obecnie zatrudnia 400 osób. Planowany przychód na rok 2012 to 280 mln złotych. Swoją misję Grupa Topex niezmiennie określa jako ułatwianie życia ludziom, którzy używają narzędzi.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej