TOPBUILDER 2010 dla GSE Polska

2010-02-12 11:01

System MODULOG to najnowsza propozycja firmy generalnego wykonawstwa GSE Polska. Otrzymał właśnie nagrodę w konkursie na najlepszy produkt roku w dziedzinie budownictwa - TOPBUILDER 2010, organizowany przez miesięcznik Builder i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

GSE Polska jest przedstawicielstwem francuskiej Grupy GSE, generalnego wykonawcy o światowym zasięgu z filiami na wszystkich kontynentach. Opracowany przez tę Grupę innowacyjny system projektowania i wznoszenia obiektów przemysłowych MODULOG został wprowadzony na nasz rynek budowlany w ubiegłym roku przez GSE Polska.

MODULOG bazuje na kilku podstawowych, prefabrykowanych modułach konstrukcyjnych, które można zestawiać w dowolne kombinacje przestrzenne. System ten nadaje się szczególnie do budowy obiektów logistycznych i produkcyjnych każdej wielkości. MODULOG przyspiesza projektowanie i realizację oraz obniża ich koszt. Obiekty wznoszone tym systemem spełniają najwyższe standardy jakościowe. Są też tańsze w eksploatacji i przyjazne środowisku. Ponadto GSE gwarantuje niezmienność ich ceny. Te ogólne zalety wraz z wieloma proekologicznymi rozwiązaniami technicznymi sprawiają, że system MODULOG wpisuje się w europejską filozofię zrównoważonego rozwoju.

Tytuł i statuetka TOPBUILDER 2010 zostały wręczone zwycięzcy 19 stycznia br. podczas uroczystości zamykającej Forum Nowoczesnych Technologii na tegorocznych Targach Budowlanych BUDMA w Poznaniu. Nagrodę odebrał dyrektor GSE Polska, Danny Kambo Zabusu, absolwent wrocławskiej uczelni, po wygłoszeniu referatu prezentującego nowatorskie cechy systemu MODULOG.


Grupa GSE specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu pod klucz obiektów przemysłowych, logistycznych i usługowych na skalę międzynarodową. Od chwili utworzenia w 1976 roku, spółka GSE stała się liderem w zakresie generalnego wykonawstwa, zapewniając kompleksową obsługę projektów budowlanych (opracowanie strony finansowej, pomoc w wyborze miejsca budowy, prace projektowe wraz z wykonaniem koncepcji zagospodarowania terenu i określeniem technicznych możliwości realizacji, realizacja oraz obsługa gwarancyjna) i ściśle przestrzegając zobowiązań w zakresie terminów, kosztów i jakości. W ciągu 30 lat, grupa GSE wybudowała ponad 14 milionów m2 powierzchni.

TOPBUILDER 2010
Autor: serwis prasowy UBIFRANCE Nagrodę odebrał Danny Kambo Zabusu, dyrektor GSE Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej