Tebodin SAP-Projekt: nowy dyrektor biura w Gdańsku

2010-06-07 14:20
Maciej Gwóźdź, od 1 czerwca 2010 r. dyrektora biura w Gdańsku w strukturze Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o.
Autor: Tebodin Poland Maciej Gwóźdź, dyrektor biura Tebodin w Gdańsku i Szczecinie

Z dniem 1 czerwca 2010 r. Maciej Gwóźdź objął stanowisko dyrektora biura w Gdańsku w strukturze Tebodin SAP-Projekt Sp. Z o.o.

Maciej Gwóźdź ukończył Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej.

Od 2002 r. obejmował stanowisko dyrektora Odziału Coplan Polska Sp Z o.o. w Gdańsku, Gropue Coplan Ingeniere.

W ciągu 16 lat pracy zrealizował i nadzorował liczne inwestycje komercyjne, przemysłowe i infrastrukturalne m.in. Centrum Logistyczne – Panattoni Gdańsk, Koszary Gdańsk - Wrzeszcz, Centrum Handlowe Ferio-Pogodno w Szczecinie, Auchan we Wrocławiu (Bielany) w Szczecinie i Rumii.

Tebodin SAP-Projekt to firma konsultingowo-projektowa. Na polskim rynku obecna od 20 lat. Tebodin SAP-Projekt zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Roczny obrót firmy to 25 mln euro, a wartość obsługiwanych inwestycji sięga 500 mln euro. Tebodin SAP-Projekt zrealizował ponad 900 obiektów na łącznej powierzchni 5 mln m2. Firma zatrudnia ponad 350 specjalistów, w tym inżynierów wszystkich branż. Biura Tebodin SAP-Projekt zlokalizowane są w 7 największych miastach w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej