Stolbud Włoszczowa w Dubaju

2009-12-09 15:32
Przedstawiciele firmy Stolbud Włoszczowa przy stoisku wystawienniczym
Autor: Stolbud Włoszczowa SA Przedstawiciele firmy Stolbud Włoszczowa przy stoisku wystawienniczym.

Firma Stolbud Włoszczowa, po raz pierwszy, uczestniczyła w międzynarodowych targach The Big 5 (23-26 listopada, Dubaj). Największa impreza wystawiennicza branży budowlanej na Bliskim Wschodzie zgromadziła 2833 firmy z 53 krajów i 58 tys. zwiedzających.

Firma Stolbud Włoszczowa była jedną z siedmiu polskich spółek obecnych w Dubaju. Włoszczowskiego producenta drzwi i okien reprezentowali: Łukasz Janik – kierownik Działu Eksportu, Dariusz Górski – dyrektor handlowy, Ryszard Iwańczyk – wiceprzewodniczący rady nadzorczej oraz przedstawiciel firmy na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Ahmed Amer. Zaprezentowane produkty, zwłaszcza okna drewniano–aluminiowe, wzbudziły zainteresowanie wśród arabskich inwestorów. Jakość włoszczowskich drzwi i okien to zasługa innowacyjnych technologii, nowoczesnego parku maszyn oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Obecność firmy na targach i nawiązane kontakty bardzo dobrze rokują na przyszłość, zwiększając szanse na wprowadzenie produktów spółki na rynek Bliskiego Wschodu.

- Procedury przygotowujące do udziału w The Big 5 trwały prawie rok, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało się zaprezentować naszą ofertę na tragach w Dubaju. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z tamtejszym rynkiem zaowocuje współpracą z inwestorami. Spotkaliśmy się również z Ambasadorem Polski, który poparł obecność rodzimych produktów w rejonie Zatoki Perskiej – mówi Dariusz Górski, dyrektor handlowy Stolbud Włoszczowa.

Wiosną przyszłego roku firma planuje zaprezentować swoją ofertę na kolejnych targach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Interiors UAE 2010. Natomiast w grudniu spółka będzie gościć w swojej siedzibie przedstawicieli firm z rejonu Zatoki Perskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej