STILL o energooszczędności

2009-10-21 10:31
O tym, jak można zaoszczędzić cenną energię w transporcie paletowym odpowiadali fachowcy z firmy STILL na spotkaniu intralogistyków w Hamburgu
Autor: STILL O tym, jak można zaoszczędzić cenną energię w transporcie paletowym odpowiadali fachowcy z firmy STILL na spotkaniu intralogistyków w Hamburgu.

Jak można zaoszczędzić cenną energię w transporcie paletowym? Jakie są najbardziej ekonomiczne zastosowania w zakresie przepływu materiałów? Na te pytania odpowiadali fachowcy z firmy STILL na spotkaniu intralogistyków w Hamburgu.

Prezentacja odbyła się w centrali firmy STILL w Hamburgu. Wzięło w niej udział ponad 200 międzynarodowych ekspertów: w dziedzinie intralogistyki oraz producenci wózków widłowych. Na spotkaniu zostały zaprezentowane wydajne produkty stosowane w przemyśle, ułatwiające wewnętrzny przepływ materiałów.

– Ostatnie miesiące, po wcześniejszych spadkach, przyniosły stabilizację dynamiki produkcji w przemyśle. Wyczuwamy wzrost zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w logistyce wewnętrznej – mówi Matthias Klug, kierownik ds. komunikacji przedsiębiorstwa w firmie STILL GmbH.

STILL to czołowa firma na świecie w zakresie wydajnej energetycznie technologii hybrydowej oraz inteligentnych programów oszczędzania energii (np. Blue-Q) w wózkach widłowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej