Junkers: spotkanie najlepszych

2009-06-30 16:15
Tegoroczne spotkanie najlepszych serwisantów Junkersa odbyło się w czerwcu w Białobrzegach koło Warszawy
Autor: Junkers Tegoroczne spotkanie najlepszych serwisantów Junkersa odbyło się w czerwcu w Białobrzegach koło Warszawy.

Każdego roku odbywają się spotkania organizacji serwisowej Junkersa. Tegoroczna konferencja miała miejsce w czerwcu w Białobrzegach koło Warszawy. W "Spotkaniu Top Serwisu Junkers" wzięło udział 16 Autoryzowanych Regionalnych Centrów Serwisowych Junkersa oraz 110 najlepszych serwisantów w Polsce.

Konferencja była okazją do podsumowania wspólnych działań w roku poprzednim, przedstawienia planów na przyszłość i wyróżnienia najlepszych serwisów. Złotą statuetkę Top Serwisu otrzymały Regionalne Centra Serwisowe w Katowicach, Krakowie i Poznaniu, a 32 Autoryzowanym Serwisantom Junkersa przyznano nagrody za największą sprzedaż części zamiennych w ubiegłym roku. Istotnym punktem konferencji była też prezentacja kolektorów słonecznych i pomp ciepła.
Wyjątkowy charakter tegorocznego spotkania nadawało wyróżnienie serwisu Junkersa nagrodą "Złoty Instalator", które zostało przyznane za "organizację wszechstronnego i wysoce sprawnego serwisu wyrobów branży instalacyjnej". Statuetka Złotego Instalatora to nagroda honorowa przyznawana przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję Polskiego Instalatora.

Organizacja serwisowa Junkersa to blisko 400 specjalistów, mających wsparcie 16 Autoryzowanych Regionalnych Centrów Serwisowych Junkersa w całym kraju. Jest to grupa serwisantów, która dzięki długoletniej praktyce, szkoleniom i warsztatom technicznym, a także regularnym spotkaniom, takim jak to w Białobrzegach, zapewnia klientom fachową pomoc w razie awarii urządzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej