Składy Vox: sprzedaż w 2010 wyniosła 232 mln zł

2011-02-08 15:28

Pod względem przychodów całej firmy rok 2010 był podobny do roku poprzedniego i sprzedaż wyniosła 232 mln zł. Największym popytem w Składach VOX cieszyła się stolarka drzwiowa, materiały podłogowe (panele i deski podłogowe) oraz płyty OSB. W tych grupach towarowych firma odnotowała największe wzrosty sprzedaży. Natomiast największe spadki Składy Vox miały w grupie produktów ściennych.

- Czasy gorszej koniunktury w naszej branży, a przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym , którego wzrost jest jednym z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy, wykorzystujemy na wewnętrzne wzmocnienie organizacji oraz prace nad zapewnieniem naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie – mówi Anna Struk, dyrektor generalny. - W rok 2011 wkraczamy z dobrą kondycją firmy, z dopracowaną strukturą logistyczną zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie, również w słabszych dla rynku okresach.

Składy VOX to firma z 18-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. W ciągu 4 lat na mapie Polski pojawiło się aż 95 sklepów Majster.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej