Skanska podwójnie nagrodzona

2009-12-04 11:54

W VIII edycji CIJ Awards Poland została nagrodzona firma Skanska Property Poland -  w kategorii "Developer of the Year" (Deweloper Roku) i "Best Office Development" (Najlepszy Projekt Biurowy) dla Deloitte House w Warszawie.

Nagrodę dla projektu biurowego Deloitte House przyznano m.in. za wprowadzenie na rynek nowej jakości środowiska pracy oraz znaczne zainteresowanie najemców i inwestorów. Jury, przyznając Skanska Property Poland nagrodę dla najlepszego dewelopera, doceniło osiągnięcia firmy na rynku nieruchomości komerycjnych w Warszawie i innych miastach Polski.

- Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagród CIJ Awards. Wyróżnienia te są dla nas potwierdzeniem, że przyjęliśmy właściwy kierunek rozwoju naszej działalności – mówi Nicklas Lindberg, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. - Wierzymy, że zielone budownictwo to przyszłość, która jest w naszych rekach!

Budynek Deloitte House został sprzedany w czerwcu 2009 r. Była to największa transakcja na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej.

CIJ Awards
Nagrody CIJ Awards są przyznawane od ośmiu lat za wyjątkowe osiągnięcia i działania w sektorze nieruchomości. Jury konkursowe to grupa profesjonalistów i ekspertów związanych zawodowo z rynkiem nieruchomości, legitymująca się doświadczeniem oraz wiedzą z branży deweloperskiej. Kandydaci do nagrody są zgłaszani przez środowisko branżowe oraz miesięcznik CIJ (Construction and Investment Journal), który ukazuje się w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech. CIJ Award odbywają się co roku w każdym z krajów, w którym jest obecne pismo. Kolejne CIJ Awards będą miały miejsce w Bratysławie (8 grudnia) i Bukareszcie (10 grudnia). Tegoroczna edycja nagród w Polsce była ósmą z kolei.

Skanska Property Poland
Skanska Property Poland jest częścią Skanska Commercial Development Europe, jednego z 14 oddziałów Grupy Skanska na świecie. Misją firmy jest realizacja projektów komercyjnych o charakterze biurowym oraz centrów logistycznych w głównych miastach Polski, Czech i Węgier. Na rynku polskim obecna od lat 90. Jako deweloper powierzchni komercyjnych zrealizowała m.in. kompleks budynków biurowych Atrium i Marynarska Point w Warszawie oraz Grunwaldzki Center we Wrocławiu.

Deloitte House
Autor: Skanska SA Deloitte House
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej