Skanska podwójnie nagrodzona

2009-12-04 11:54

W VIII edycji CIJ Awards Poland została nagrodzona firma Skanska Property Poland -  w kategorii "Developer of the Year" (Deweloper Roku) i "Best Office Development" (Najlepszy Projekt Biurowy) dla Deloitte House w Warszawie.

Nagrodę dla projektu biurowego Deloitte House przyznano m.in. za wprowadzenie na rynek nowej jakości środowiska pracy oraz znaczne zainteresowanie najemców i inwestorów. Jury, przyznając Skanska Property Poland nagrodę dla najlepszego dewelopera, doceniło osiągnięcia firmy na rynku nieruchomości komerycjnych w Warszawie i innych miastach Polski.

- Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagród CIJ Awards. Wyróżnienia te są dla nas potwierdzeniem, że przyjęliśmy właściwy kierunek rozwoju naszej działalności – mówi Nicklas Lindberg, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. - Wierzymy, że zielone budownictwo to przyszłość, która jest w naszych rekach!

Budynek Deloitte House został sprzedany w czerwcu 2009 r. Była to największa transakcja na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej.

CIJ Awards
Nagrody CIJ Awards są przyznawane od ośmiu lat za wyjątkowe osiągnięcia i działania w sektorze nieruchomości. Jury konkursowe to grupa profesjonalistów i ekspertów związanych zawodowo z rynkiem nieruchomości, legitymująca się doświadczeniem oraz wiedzą z branży deweloperskiej. Kandydaci do nagrody są zgłaszani przez środowisko branżowe oraz miesięcznik CIJ (Construction and Investment Journal), który ukazuje się w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech. CIJ Award odbywają się co roku w każdym z krajów, w którym jest obecne pismo. Kolejne CIJ Awards będą miały miejsce w Bratysławie (8 grudnia) i Bukareszcie (10 grudnia). Tegoroczna edycja nagród w Polsce była ósmą z kolei.

Skanska Property Poland
Skanska Property Poland jest częścią Skanska Commercial Development Europe, jednego z 14 oddziałów Grupy Skanska na świecie. Misją firmy jest realizacja projektów komercyjnych o charakterze biurowym oraz centrów logistycznych w głównych miastach Polski, Czech i Węgier. Na rynku polskim obecna od lat 90. Jako deweloper powierzchni komercyjnych zrealizowała m.in. kompleks budynków biurowych Atrium i Marynarska Point w Warszawie oraz Grunwaldzki Center we Wrocławiu.

Deloitte House
Autor: Skanska SA Deloitte House
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej