Skanska -"Idealny Pracodawca"

2011-05-13 15:56
Pracownicy Departamentu Zasobów Ludzkich ze statuetką
Autor: Skanska SA

Podczas Gali Universum Awards, która odbyła się 11 maja br., firma Skanska odebrała statuetkę za pierwsze miejsce w rankingu "Idealny Pracodawca" wśród studentów w kategorii Inżynieria.

Firma Skanska po raz drugi z rzędu jest numerem jeden w trzech najważniejszych rankingach pracodawców na polskim rynku. Ranking Idealnych Pracodawców 2010 wśród studentów, powstał na podstawie badania Student Survey, które przeprowadzane jest corocznie wśród studentów w 28 krajach na całym świecie. W Polsce przepytanych zostało ok.15 tys. respondentów. Celem badania jest poznanie oczekiwań i preferencji studentów, związanych z planowaną przez nich karierą i rozwojem zawodowym.

Przeczytaj również: Grupa Selena podbija rynek azjatycki

- Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że ponownie jesteśmy liderem najważniejszych rankingów pracodawców w Polsce. Ta wysoka pozycja to wynik przemyślanej strategii działania w obszarze zasobów ludzkich w naszej firmie. Wszystkie podejmowane przez nas działania w tym obszarze kierowane są przeze wszystkim do naszych pracowników, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie będąc idealnym pracodawcą wewnątrz organizacji, możemy mieć pewność, że zostanie to docenione przez osoby z zewnątrz. Jednym z elementów naszej strategii jest pozyskiwanie nowych pracowników. – mówi Katarzyna Skorupka-Podziewska, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Skanska. W lutym Skanska zajęła również pierwsze miejsce w rankingu „Idealny Pracodawca” wśród profesjonalistów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej