Siepomaga.pl! Pomagają: Cosentino, Manufaktura w Bolesławcu, Huta Julia i Vasco

2020-05-13 12:04
Siepomaga.pl!
Autor: OKK! Cosentino, Huta Julia, Manufaktura w Bolesławcu organizują pomoc dla służby zdrowia, domów pomocy społecznej i stacjom pogotowia ratunkowego

Cztery firmy z branży wnętrzarskiej wpadły na pomysł połączenia sił i wspólnej pomocy służbie zdrowia oraz domom pomocy społecznej. Zorganizowały licytację wyprodukowanych przez siebie przedmiotów sztuki użytkowej, a zebrane w niej pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie medyków.

Po wejściu na FB w wydarzenie Licytuj z Cosentino/Manufakturą w Bolesławcu/Hutą Julia i Vasco, można wybrać dowolny przedmiot, ufundowany przez poszczególne firmy, i wylicytować go, wpisując w komentarzach pod postem deklarowaną kwotę. Osobie, która do końca licytacji zasili na stronie Siepomaga.pl/licytuj-dobry-design skarbonkę największą kwotą, organizatorzy przekazują wylicytowany przedmiot. Warunkiem jest przesłanie do głównego organizatora akcji, firmy Cosentino, potwierdzenia wpłaty wylicytowanej kwoty. Pomocy można udzielać także bez licytowania, wchodząc na dedykowaną stronę zbiórki Siepomaga.pl/licytuj-dobry-design.

Co można licytować?

Hiszpańska marka Cosentino, producent powierzchni architektonicznych, takich marek jak Dekton, Silestone i Sensa, przekazuje na licytację dziesięć unikalnych kubików, wykonanych z najpiękniejszych wzorów dostępnych w portfolio firmy.

Manufaktura w Bolesławcu, jeden z czołowych producentów tradycyjnej bolesławieckiej ceramiki, przeznacza na szczytny cel m.in. wazony: GZ30 z kolekcji Roses, projektu Magdaleny Gazur oraz NAT2 z kolekcji POP App projektu Natalii Suwalski.

Huta Julia, znana z wyrobu ekskluzywnych naczyń kryształowych, przekazała na aukcję karafkę z kultowej kolekcji Polski Stół, projektu Sebastiana Pietkiewicza.

VASCO przeznacza na licytację elektryczny grzejnik Mono Beams. Wykonany z aluminium łączy w sobie wszystkie zalety ogrzewania elektrycznego z czystością konstrukcji.

Aukcja trwa od piątku 15 maja do 6 czerwca 2020. Poszczególne przedmioty wystawiane będą stopniowo w czasie trwania akcji, a czas licytacji będzie ograniczony. Po zakończeniu każdej z licytacji osoby, które prześlą potwierdzenie wpłaty najwyższej wylicytowanej kwoty, dostaną licytowane przez siebie przedmioty pochodzące od Cosentino, Huty Julia, Manufaktury w Bolesławcu i Vasco. Harmonogram i aktualny stan licytacji śledzić można w dedykowanym wydarzeniu na FB:  

Siepomaga.pl! Licytuj z Cosentino, Manufakturą w Bolesławcu, Hutą Julia i Vasco

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej