Shell Gas Team rusza pełnym gazem!

2009-09-17 16:02
Sierpniowe konferencje i seminaria szkoleniowe zainaugurowały program Shell Gas Team
Autor: SHELL GAS POLSKA

Sierpniowe konferencje i seminaria szkoleniowe inaugurujące program partnerski Shell Gas Team zakończyły się dużym sukcesem. Sam program wystartował 1 września br. To pierwsze tak kompleksowe przedsięwzięcie organizowane przez firmę z branży gazu płynnego skierowane bezpośrednio do projektantów i wykonawców instalacji zbiornikowych do zasilania gazem płynnym.

Celem spotkań ((21-22 sierpnia, Toruń i 28-29 sierpnia, Częstochowa) było zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie instalacji i obsługi przydomowych zbiorników gazowych (LPG), jak również zaprezentowanie wymiernych korzyści wynikających z zaangażowania w nowy projekt firmy Shell Gas.

Program Shell Gas Team to przede wszystkim więcej korzyści, więcej fachowej wiedzy i więcej satysfakcji. Celem programu jest rozbudowa pozytywnych relacji między Shell Gas a projektantami i instalatorami. Pomysłodawcy projektu liczą na zbudowanie mocnej grupy liderów, która będzie polecać produkty marki Shell Gas swoim klientom.  Możliwość uzyskania korzyści finansowych to jeden z wielu dostępnych, atrakcyjnych profitów. Choć nie bez znaczenia pozostaje fakt, że szansa na ich uzyskanie jest nieporównanie wyższa, niż w przypadku większości tradycyjnych programów motywacyjnych. Aktywni uczestnicy Shell Gas Team mogą również liczyć na nagrody rzeczowe, wyjazdy integracyjne oraz specjalistyczne szkolenia branżowe.
- Każdego uczestnika programu będziemy traktować indywidualnie. Jest to możliwe między innymi dzięki wielokanałowej komunikacji, również w Internecie. Chcemy prowadzić otwarty dialog, aktywnie wsłuchując się we wszystkie sugestie, uwagi i oczekiwania – zapewnia Jacek Rączka z Shell Gas.

Sierpniowe konferencje inagurujące program firmy miały charakter warsztatów łączących wykład seminaryjny z dyskusją panelową. Tematy prezentacji obejmowały:
• Paliwa stosowane w kotłowniach. Właściwości gazu płynnego - zalety i wady. Zastosowanie. 
• Obliczanie zapotrzebowania na gaz do ogrzania budynku i przygotowania ciepłej wody użytkowej. 
• Magazynowanie LPG. Dobór zbiorników. 
• Zasady projektowania wykonawstwa (BHP) instalacji gazowej. 
• Wymagania pomieszczeń kotłowni opalanych propanem.

Poruszana problematyka przyciągnęła na spotkania ponad 100 uczestników – projektantów i wykonawców instalacji gazowych oraz liczną grupę dziennikarzy. Swoim doświadczeniem w branży podzielili się: Jarosław Olszak, pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej – Wydział Inżynierii Środowiska, Zakład Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych oraz Jacek Rączka Dyrektor ds. Rozwoju w Shell Gas Polska. Podjęta przez prelegentów tematyka wywołała niezwykle interesujące dyskusje i pozwoliła na bardzo szeroką wymianę poglądów.

Szczegółowe zasady programu i opis korzyści wynikający z uczestnictwa dostępne są pod adresem: www.shellgas-team.pl. W każdej sprawie związanej z programem można zwracać się do Biura Obsługi Programu Shell Gas Team (tel.: 022 371 53 19, e-mail: team@shellgas-team.pl).

Dobra energia na start – Shell Gas Team uważamy za otwarty!
Autor: SHELL GAS POLSKA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej