Selena w nowej siedzibie

2008-11-19 15:29
Siedziba Seleny
Autor: Selena SA Grupa Selena na bieżąco monitoruje sytuację związaną z rozwojem koronawirusa na świecie, a w szczególności w rejonach, gdzie ma swoje oddziały, spółki i fabryki.

Po ponad sześciu latach firma Selena SA, polska spółka międzynarodowego holidngu Grupy Selena, zmieniła siedzibę swojego głównego biura. Producent i dystrybutor chemii budowlanej przeniósł się do nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu przy ulicy Wyścigowej we Wrocławiu.

Z ulicy Grabiszyńskiej Selena SA przeprowadziła się właśnie do swojej nowej siedziby. W budynku przy ulicy Wyścigowej firma zajęła dwa piętra o powierzchni ponad 1500 m2. Przestronne pomieszczenia biurowe, dwie sale konferencyjne, nowoczesny sekretariat oraz duży parking czekają na obecnych i kolejnych pracowników firmy, którzy dołączą do zespołu w związku z rozwojem firmy. Już dzisiaj na sukces Grupy pracuje ponad 1000 osób, dzięki którym na każdym etapie kreowania produktów Selena gwarantuje innowacyjne rozwiązania potwierdzone licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości.

Grupa Selena to holding spółek (oparty na polskim kapitale) zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie. W skład Grupy wchodzi 27 spółek, w tym 18 podmiotów zagranicznych oraz 10 nowoczesnych zakładów produkcyjnych (4 zakłady w Polsce, po jednym we Włoszech, w Brazylii, Turcji, Korei, Chinach oraz USA). Rozwój firmy i ekspansja na nowe rynki wymusza zmiany i ciągłe podnoszenie standardów więc prestiżowa lokalizacja nowej siedziby doskonale wpisuje się w plany rozwoju Seleny.

Nowa siedziba Seleny
Autor: Selena SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej