Selena Liderem Rynku Stolarki 2015

2015-10-22 10:39
Selena Liderem Rynku Stolarki
Autor: Selena Certyfikat Lider Rynku Stolarki

Firmę Selena, producenta chemii budowlanej, znanej z marki TYTAN Professional, uhonorowano tytułem Lidera Rynku Stolarki Budowlanej w segmencie Piany i Silikony.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki jest już piątym z rzędu wyróżnieniem dla Seleny, przyznawanym na podstawie analiz rynku Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe". Doceniane są w ten sposób firmy, które odnotowują znaczące wyniki sprzedażowe w polskiej stolarce budowlanej.

Gala Liderów Rynku Stolarki 2015 odbyła się w Pałacu Lubomirskich, w warszawskiej siedzibie Business Center Club i była połączona z biznesowym spotkaniem Forum 100, w którym uczestniczyło obok przedstawicieli Seleny, około 150 managerów firm okienno-drzwiowych, m.in. Drutex (okna PCV), Wiśniowski (bramy) czy Aluprof (rolety). Centrum Analiz Branżowych prezentowało wyniki branży w I półroczu 2015 roku, prognozy rozwoju rynku stolarki do końca roku 2016 oraz perspektywy rozwoju europejskiego rynku okien z tworzyw sztucznych w najbliższych 10 latach. Gościem specjalnym Forum był Tom Debusschere, Przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PVC, który przedstawił dylematy branży stolarki budowlanej w najbliższych latach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej