Selena laureatem konkursu TopBuilder 2016

2015-12-11 9:24
konkurs TopBuilder
Autor: Selena Statuetki TopBuilder

Selena zdobyła kolejne wyróżnienia w VIII edycji Konkursu TopBuilder 2016, powiększając swoją kolekcję statuetek do 35. Ogłoszenie laureatów i gala wręczenia statuetek TopBuilder 2016 odbyło się 10 grudnia 2015, w  warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

TopBuilder to jedna z prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, przyznawana co roku przez redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Konkursu składającą się z przedstawicieli Rady Programowej i Naukowej, wiodących Uczelni Technicznych i czołowych Organizacji Branżowych. W konkursie wyróżnione zostają najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Tytułem i statuetką TopBuilder nagradzane są również usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

Najcenniejsze są dla wyróżnienia dotyczące rozwiązań systemowych czy też konkretnych produktów, które potwierdzają wyjątkową jakość i innowacyjność naszych materiałów. Istotny dla nas jest również fakt, że celem Konkursu jest nie tylko promocja wyróżnionych produktów budowlanych, ale również edukacja i poszerzanie wiedzy na ich temat – zauważa Paweł Burdziakowski, Dyrektor Marketingu w firmie Selena SA.

Laureatami już VIII edycji Konkursu TopBuilder 2016, zostały następujące produkty Seleny:

TYTAN Professional Akryl Szybki Efekt
Może być malowany już po 10 minutach od aplikacji. To spore ułatwienie i przyspieszenie pracy wykonawcy. TYTAN Professional Szybki Efekt znakomicie nadaje się do wypełniania rys, pęknięć i szczelin na ścianach i sufitach. Produkt może być używany pod każdy rodzaj farby, a uzyskany efekt końcowy imitujący gładź tynkową powoduje, że nie da się odróżnić wypełnienia od samej ściany.

TYTAN Professional Silikon Sanitarny Szybki Efekt
Tworzy superelastyczną powłokę odporną na wodę i to już po 100 minutach od aplikacji. Dodatkowo, tak samo jak nagrodzony Szybki Akryl, Silikon również charakteryzuje się Formułą Przyjazną Użytkownikowi.

TYTAN Professional Pianoklej Dekarski KDT12
Gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju powierzchni stosowanych na dachach oraz szybkość i łatwość mocowania termoizolacji. Mocowanie przy pomocy KDT 12 nie uszkadza poszczególnych powłok dachu. Dla dekarza bardzo istotna będzie też wydajność produktu.

TYTAN Professional ProEnergy System
Pierwszy i do tej pory jedyny w Polsce Energooszczędny System do Montażu Warstwowego certyfikowany przez Instytut Technik Budowlanej. To kompleksowe rozwiązanie, w którego skład wchodzi piana energooszczędna Tytan Professional Energy 2020, klej do taśm okiennych, EPDM oraz taśmy okienne. System redukuje straty ciepła do 60%, wpływając na ekonomię i komfort użytkowania pomieszczeń.

TYTAN Professional Ochronna Powłoka Dekarska – COOL-R
COOL-R to innowacyjny produkt w technologii ‘chłodny dach’, przeznaczony do pokryć dachowych, tworzący bezspoinowe i wodoodporne zabezpieczenie dachu. Dzięki COOL-R można obniżyć temperaturę pokrycia, a tym samym pomieszczeń, znajdujących się bezpośrednio pod nim nawet o 10ºC. Ta powłoka pozwala nie tylko zapobiegać emisji ciepła w głąb budynku, ale też uzyskać wymierne korzyści ekonomiczne. Właścicielom nieruchomości - poprawia trwałość pokryć dachowych i obniża koszty ich konserwacji, polepsza komfort cieplny wewnątrz budynków i w ich otoczeniu, obniża koszty eksploatacji urządzeń do klimatyzacji i wentylacji oraz przedłuża żywotność pokryć dachowych. Wykonawcy docenili przede wszystkim łatwość aplikacji tego produktu za pośrednictwem metody natryskowej oraz wysoką elastyczność powłoki, na poziomie 300%.

Kinga Kosatka - Wereszczyńska
Autor: Selena Statuetkę TopBuilder 2016 dla Seleny odebrała Kinga Kosatka - Wereszczyńska, Product Manager Selena SA.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej