Saint-Gobain Construction Products Polska liderem innowacji w sektorze budownictwa

2012-10-26 16:56

Grupa Saint-Gobain, do której należy Saint-Gobain Construction Products Polska, kładzie ogromny nacisk na innowacje, przeznaczając rocznie ponad 400 mln EUR na badania naukowe.

Naukowcy z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN opracowują Listę 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce. Na jej podstawie tygodnik Wprost publikuje ranking liderów innowacji w 7 sektorach gospodarki i nagradza je statuetką Innowatora.

W sektorze budownictwa w roku 2012 liderem innowacji została uznana firma Saint-Gobain Construction Products Polska. Saint-Gobain jest producentem materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, systemów elewacyjnych i ociepleniowych, materiałów wykończeniowych oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych. Do Saint-Gobain należą marki ISOVER, Rigips, Weber, Ecophon i PAM.

Tylko w ostatnim roku Saint-Gobain wprowadziło na rynek nowe produkty takie jak: ISOVER Multimax 30, ISOVER Super-Vent Plus, Rigips 4PRO™, weber.therm Lambda, Weber Leca® Keramzyt, PAM BLUTOP, Ecophon Master™ Rigid. Wszystkie produkty charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, dbałością o środowisko, a ich produkcja jest zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej