Rusza program edukacyjny dla firm budowlanych

2010-07-06 15:43
Egzamin na uprawnienia
Autor: PIIB 14 maja 2010 we wszystkich okregowych izbach PIIB ruszyła wiosenna sesja egzaminów na uprawnienia budowlane

Program edukacyjny PR w Budownictwie uczy w jak skuteczny sposób kontaktować się z mediami. Jest to zarówno wiedza praktyczna, jak i teoretyczna, która umożliwia budowanie wizerunku danej firmy

7 września 2010 rusza I edycja Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie.Pierwsze seminarium, otwierające cykl 17 szkoleń w 17 miastach Polski (7.09 – 25.11. 2010), odbędzie się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej w Krakowie.

- Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej obsługuje i szkoli przedsiębiorców składów budowlanych i firm handlowych. Nasi klienci oczekują, że szkolenie pomoże im na co dzień budować pozytywny wizerunek firmy. Każde szkolenie przystosowane jest do określonej grupy docelowej, by móc w jak najefektywniejszy i przystępny sposób wyszkolić kursantów – wyjaśnia prezes Małopolskiego Centrum Edukacji Budowlanej, Katarzyna Dacyl-Zajdel.

Program ma na celu zaznajomienie przedsiębiorców firm budowlanych z technikami public relations, które ułatwią im nawiązywanie samodzielnych kontaktów z mediami oraz potencjalnymi klientami. Każde szkolenie kończy się wydaniem zgodnego z wymogami zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Na oficjalnej stronie internetowej Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie  zamieszczone są szczegółowe informacje o planowanych szkoleniach, prelegentach, organizatorach cyklu, referencje wideo oraz dział ekspercki, gdzie fachowcy branżowi radzą jak skutecznie budować markę.

PR w Budownictwie dostępny jest również na Facebook.com, gdzie codziennie publikowane są nowe wiadomości o tematyce budowlanej i public relations.

Serwis Muratorplus.pl objął patronatem cykl szkoleń PR w budownictwie

Logo programu PR w budownictwie
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej