Rumunia stawia na GTC

2009-12-16 9:56

Za skalę i jakość prowadzonych na rumuńskim rynku nieruchomości i inwestycji - kapituła konkursu miesięcznika Construction & Investment Journal - tytuł Dewelopera Roku przyznała spółce GTC Romania.

Nagrody branżowego miesięcznika Construction & Investment Journal przyznawane są od 2002 r. firmom oraz realizowanym przez nie projektom. Wyboru zwycięzców dokonuje międzynarodowe jury złożone z szefów wiodących firm z sektora nieruchomości, instytucji finansowych i kancelarii prawnych w regionie.

Wśród projektów ukończonych przez GTC Romania w 2009 r. znajduje się m.in. centrum biurowe City Gate w Bukareszcie. Kompleks o łącznej powierzchni najmu 43 000 m2 położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy biznesowej miasta. Na liście najważniejszych najemców City Gate znajdują się uznane firmy lokalne i międzynarodowe, m.in.: Romtelecom, Microsoft, Millennium Bank, AutoItalia oraz Hoffman LaRoche. Fitma wybudowała również trzy centra handlowe w: Buzau, Piatra Neamt oraz Suceava. W Bukareszcie realizowane są dwie inwestycje mieszkaniowe: Rose Garden i Felicity.

W tym roku spółka GTC została wyróżniona przez Construction & Investments Journal już po raz drugi. W listopadzie miesięcznik uznał Galerię Jurajską w Częstochowie „Najlepszym Centrum Handlowym oddanym do użytku w 2009 roku”.


Globe Trade Centre SA jest jednym z czołowych deweloperów w Europie. Firma powstała w 1994 r. w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji. GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.
Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 650 000 m2 netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 360 000 m2 netto. Spółka ma również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,9 mln m2 powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej