Rośnie dział magazynowo-przemysłowy Jones Lang LaSalle

2010-04-19 17:03

Od 1 lipca 2010 r. Tomasz Olszewski dołączy do Jones Lang LaSalle jako dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu kolejnych trzech miesięcy do Tomasza dołączą: Tomasz Mika, Jan Barbasiewicz, Wojciech Zon, Paulina Dziubińska, Radosław Ignasiak oraz Sylwia Grajek.

- Jestem zaszczycony, że Tomasz dołączy do nas jako dyrektor działu magazynowo-przemysłowego w Polsce i w regionie. Tomasz jest najwyższej klasy liderem oraz wysoce efektywnym managerem z 15-letnim doświadczeniem. Ten krok pozycjonuje naszą obsługę w zakresie wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych wśród strategicznych linii biznesowych oraz umożliwia nam skoncentrowanie się na rosnącym zapotrzebowaniu zgłaszanym przez klientów firmy w całym regionie. Wierzymy, że najemcy, właściciele nieruchomości oraz deweloperzy uznają to, nie tylko za dobry krok dla regionu, ale także za dowód na wzrost znaczenia i dojrzałości rynku - wyjaśnia John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Jestem bardzo podekscytowany pojawieniem się nowego wyzwania. Dołączenie do zespołu Jones Lang LaSalle jest znaczącym krokiem w mojej karierze, i jestem szczególnie dumny z faktu, że wielu moich kolegów z zespołu, z którymi pracowałem przez długi czas, podziela tę opinię - mówi Tomasz Olszewski, od 1 lipca br. dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i Regionie Europy Śr.-Wsch. w Jones Lang LaSalle. - Jestem przekonany, że połączenie pozycji obecnego działu i możliwości korporacyjnych Jones Lang LaSalle z nowym zespołem ds. wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych znacznie podwyższy jakość oferowanych usług w tym sektorze oraz zwielokrotni ilość biznesu generowanego w regionie Europy Śr.-Wsch.

Nowi pracownicy dołączą do obecnego zespołu magazynowego Jones Lang LaSalle: Beaty Hryniewskiej i Marzeny Zielonki.

Tomasz Olszewski
Autor: Jones Lang LaSalle Tomasz Olszewski, od 1 lipca 2010 r. dołączy do Jones Lang LaSalle jako dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej