Rośnie dział magazynowo-przemysłowy Jones Lang LaSalle

2010-04-19 17:03

Od 1 lipca 2010 r. Tomasz Olszewski dołączy do Jones Lang LaSalle jako dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu kolejnych trzech miesięcy do Tomasza dołączą: Tomasz Mika, Jan Barbasiewicz, Wojciech Zon, Paulina Dziubińska, Radosław Ignasiak oraz Sylwia Grajek.

- Jestem zaszczycony, że Tomasz dołączy do nas jako dyrektor działu magazynowo-przemysłowego w Polsce i w regionie. Tomasz jest najwyższej klasy liderem oraz wysoce efektywnym managerem z 15-letnim doświadczeniem. Ten krok pozycjonuje naszą obsługę w zakresie wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych wśród strategicznych linii biznesowych oraz umożliwia nam skoncentrowanie się na rosnącym zapotrzebowaniu zgłaszanym przez klientów firmy w całym regionie. Wierzymy, że najemcy, właściciele nieruchomości oraz deweloperzy uznają to, nie tylko za dobry krok dla regionu, ale także za dowód na wzrost znaczenia i dojrzałości rynku - wyjaśnia John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Jestem bardzo podekscytowany pojawieniem się nowego wyzwania. Dołączenie do zespołu Jones Lang LaSalle jest znaczącym krokiem w mojej karierze, i jestem szczególnie dumny z faktu, że wielu moich kolegów z zespołu, z którymi pracowałem przez długi czas, podziela tę opinię - mówi Tomasz Olszewski, od 1 lipca br. dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i Regionie Europy Śr.-Wsch. w Jones Lang LaSalle. - Jestem przekonany, że połączenie pozycji obecnego działu i możliwości korporacyjnych Jones Lang LaSalle z nowym zespołem ds. wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych znacznie podwyższy jakość oferowanych usług w tym sektorze oraz zwielokrotni ilość biznesu generowanego w regionie Europy Śr.-Wsch.

Nowi pracownicy dołączą do obecnego zespołu magazynowego Jones Lang LaSalle: Beaty Hryniewskiej i Marzeny Zielonki.

Tomasz Olszewski
Autor: Jones Lang LaSalle Tomasz Olszewski, od 1 lipca 2010 r. dołączy do Jones Lang LaSalle jako dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej