ROCKWOOL przekazuje szpitalom sprzęt ochronny

2020-05-11 15:58
rockwool pomaga
Autor: ROCKWOOL ROCKWOOL wspiera medyków, przekazując sprzęt ochronny

Producent wełny skalnej wyposażył dwa szpitale w sprzęt ochronny. Jest to szpital w Sulechowie oraz w Ostrowi Mazowieckiej, położone w pobliżu fabryk firmy ROCKWOOL.

Firma ROCKWOOL Polska przekazała szpitalowi w Sulechowie, znajdującego się blisko fabryki w Cigacicach, kilka tysięcy przedmiotów ochrony osobistejCKorzystać z nich będzie personel medyczny zajmujący się osobami zarażonymi koronawirusem.

Drugą partię sprzętu ochronnego otrzymała placówka medyczna w Ostrowi Mazowieckiej, położona niedaleko fabryki firmy w Małkini.

- Z całego serca dziękuję w imieniu lekarzy, pielęgniarek i wszystkich pracowników szpitala za okazaną pomoc. Jesteśmy wdzięczni za troskę o nasze życie! Świadczenie pomocy medycznej musi gwarantować personelowi bezpieczeństwo. Udzielanie pomocy w obliczu pandemii samo w sobie dla pracowników ochrony zdrowia jest ogromnym stresem, wywołuje również obawy ich rodzin oraz otoczenia. Dlatego też tak ważne są wszelkie działania wspierające bezpieczeństwo służb medycznych – nikt z nas – zdrowych nie wie, czy nie znajdzie się „po drugiej stronie barykady”. Dzięki działaniom ROCKWOOL Polska czujemy się bezpieczniej! Na pewno zapamiętamy ten szlachetny gest na zawsze. Takie działania dodają skrzydeł i przywracają wiarę w ludzi! Wyzwalają ogromne pokłady pozytywnej energii! Wzmacniają! Nie tylko nas, pracowników, ale również pacjentów, a także innych obserwujących tę wspaniałą inicjatywę – skomentowała Anna Golik, Z-ca Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej