ROCKWOOL przekazuje szpitalom sprzęt ochronny

2020-05-11 15:58
rockwool pomaga
Autor: ROCKWOOL ROCKWOOL wspiera medyków, przekazując sprzęt ochronny

Producent wełny skalnej wyposażył dwa szpitale w sprzęt ochronny. Jest to szpital w Sulechowie oraz w Ostrowi Mazowieckiej, położone w pobliżu fabryk firmy ROCKWOOL.

Firma ROCKWOOL Polska przekazała szpitalowi w Sulechowie, znajdującego się blisko fabryki w Cigacicach, kilka tysięcy przedmiotów ochrony osobistejCKorzystać z nich będzie personel medyczny zajmujący się osobami zarażonymi koronawirusem.

Drugą partię sprzętu ochronnego otrzymała placówka medyczna w Ostrowi Mazowieckiej, położona niedaleko fabryki firmy w Małkini.

- Z całego serca dziękuję w imieniu lekarzy, pielęgniarek i wszystkich pracowników szpitala za okazaną pomoc. Jesteśmy wdzięczni za troskę o nasze życie! Świadczenie pomocy medycznej musi gwarantować personelowi bezpieczeństwo. Udzielanie pomocy w obliczu pandemii samo w sobie dla pracowników ochrony zdrowia jest ogromnym stresem, wywołuje również obawy ich rodzin oraz otoczenia. Dlatego też tak ważne są wszelkie działania wspierające bezpieczeństwo służb medycznych – nikt z nas – zdrowych nie wie, czy nie znajdzie się „po drugiej stronie barykady”. Dzięki działaniom ROCKWOOL Polska czujemy się bezpieczniej! Na pewno zapamiętamy ten szlachetny gest na zawsze. Takie działania dodają skrzydeł i przywracają wiarę w ludzi! Wyzwalają ogromne pokłady pozytywnej energii! Wzmacniają! Nie tylko nas, pracowników, ale również pacjentów, a także innych obserwujących tę wspaniałą inicjatywę – skomentowała Anna Golik, Z-ca Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej