Robobat na liście „Diamentów”

2010-02-02 15:53

Producent oprogramowania dla budownictwa - firma Robobat Polska, znalazła się na pierwszym miejscu wśród laureatów czwartej edycji konkursu “Diamenty" miesięcznika “Forbes" w województwie małopolskim oraz na szóstym miejscu w rankingu ogólnopolskim, w kategorii: przedsiębiorstwa z przychodami ze sprzedaży 5-50 mln zł.

"Diamenty" to ranking polskich przedsiębiorstw przygotowany przez Forbesa we współpracy z firmą Dun & Bradstreet. Na liście “Diamentów” znalazły się firmy, które w latach 2006-2008 najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Lista została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm.

- Pierwsze i szóste miejsce na liście "Diamentów" miesięcznika Forbes to potwierdzenie, że Robobat Polska jest wiarygodnym partnerem biznesowym o stabilnej pozycji finansowej oraz doskonałym potencjale rozwoju. Jako lider sprzedaży oprogramowania dla budownictwa jesteśmy dumni, że naszą pozycję rynkową potwierdzają prestiżowe rankingi ogólnopolskie – prezes firmy - Andrzej Niżnik, komentuje ranking.

Przypomnijmy, że Robobat Polska produkuje i dostarcza oprogramowanie wspomagające proces projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych. Jako członek Autodesk Developer Network firma tworzy nowoczesne aplikacje, działające samodzielnie lub rozszerzające funkcjonalność produktów Autodesk pod kątem specjalistycznych potrzeb branżowych. Ma status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej