"Postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe"

2007-10-05 20:03

Na konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie, Viessmann podsumował zaangażowanie firmy w promocję wykorzystywania ekologicznych źródeł energii.

Głównym tematem spotkania było podsumowanie zaangażowania firmy w promocję wykorzystywania ekologicznych źródeł energii. Z prelekcją poświęconą tej kwestii wystąpił prezes firmy Viessmann Sp. z o. o. - Roland Krause. Z entuzjazmem opowiadał o pracach badawczych jakie prowadzi koncern na całym świecie.

"W czasie, gdy ceny paliw kopalnych są niestabilne, a ich wahania poważnie wpływają na sytuację ekonomiczną całych państw, należy poważnie zastanowić się nad uniezależnieniem się od tego typu czynników. Viessmann od lat promuje wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii i w tym kierunku koncentruje większość swoich badań. Ważna jest również zmiana świadomości indywidualnych odbiorców, aby samodzielnie potrafili dokonać wyboru pomiędzy ekologicznym i nie-ekologicznym nośnikiem energii" - podsumował swoje wystąpienie prezes.

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja nowych produktów, które od początku września 2007 są dostępne w ofercie firmy Viessmann. "Nieustanne dążenie do doskonałości, wprowadzanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań, a także ciągłe ulepszanie już istniejących - to wytyczne, którymi kierujemy się na co dzień" - Jacek Papież, Dyrektor Marketingu firmy. "Debiutantem" na polskim rynku są kotły z rodziny wiszących kotłów kondensacyjnych Vitodens 200-W i 300-W.

Na konferencji poruszany był również temat nowej usługi, jaką jest całodobowe wsparcie techniczne dla użytkowników produktów firmy Viessmann. Od września 2007 firma Viessmann udostępniła dodatkowy kanał komunikacyjny wprowadzając ogólnopolski telefon informacyjny: 801 081 999 oraz 032 222 0 370. Telefony przez cały rok, niezależnie od dni wolnych od pracy oraz świąt, są obsługiwane w trybie 24-godzinnym prze grupę profesjonalnie przygotowanych konsultantów.

Na koniec, zwiastując niedaleką zimę, prowadzący przypomniał o wsparciu, jakie firma co roku daje sportowcom na całym świecie i zaprosił zgromadzonych do wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji skoczków narciarskich podczas zbliżającego się sezonu Mistrzostw Świata w Zakopanem.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej