QPG - rozwój i zarządzanie

2008-08-04 12:51

Jeden z wiodących deweloperów działający w regionie Europy Środkowej i Wschodniej - Quinlan Private Golub (QPG) - realizujący projekty o wartości około 2,5 miliarda euro, poinformował o zatrudnieniu nowych osób w regionie. Dyrektorem ds. rozwoju na nowych rynkach jest - od lipca 2008 roku -  Avi Nota. Zaś nowi dyrektorzy zarządzający to Zeev Kaufman (Chorwacja), Rafi Timor (Rumunia) oraz Niram Goldbroom (Litwa).

Avi Nota - dyrektor ds. rozwoju na nowych rynkach
Ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej, jako inwestor i deweloper. Do firmy Quinlan Private Golub (QPG) dołączył w 2007 roku. Do jego zadań należy pozyskiwanie nowych inwestycji i rozwijanie działalności firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w pierwszej kolejności na Litwie, w Bułgarii, Chorwacji i Rumuni. Przed dołączeniem do QPG, zajmował stanowisko zastępcy prezesa zarządu Mizrahi Bank, vice-prezesa ds. rozwoju w Africa-Israel, a ostatnio prezesa zarządu w AFI Europe. Avi Nota jest absolwentem wydziału ekonomii i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Na tej samej uczelni ukończył również studia MBA. Do jego obowiązków będzie należała ścisła współpraca z dyrektorami zarządzającymi z poszczególnych krajów. Do tego grona w marcu 2007 roku dołączył Rafi Paran zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego w Bułgarii.

Ostatnio do zespołu dołączyli również:

Zeev Kaufman - dyrektor zarządzający w Chorwacji
Przed dołączeniem do zespołu QPG był odpowiedzialny za rozwijanie i zarządzanie nieruchomościami oraz handel w regionie Ameryki Łacińskiej i Środkowej, a także w Europie. Ukończył MBA w dziedzinie marketingu oraz wydział ekonomii na Uniwersytecie w Tel Avivie.

Rafi Timor - dyrektor zarządzający w Rumunii
Ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami wielkopowierzchniowymi (centra handlowe, fabryki, centra rozrywki oraz stadiony), które zdobył pracując w Izraelu, Europie, Afryce, Stanach Zjednoczonych oraz Rosji.

Niram Goldbroom - dyrektor zarządzający na Litwie
Przed rozpoczęciem pracy w QPG, Niram Goldbroom zajmował kilka stanowisk menedżerskich. Pracował m.in. dla Canada-Israel jako dyrektor zarządzający w Polsce oraz dla firmy Brinks jako dyrektor na region Europy Wschodniej. Sprawował również funkcje izraelskiego attaché w Polsce, a także przewodniczącego delegacji Izraelskiego Ministerstwa Obrony. Niram Goldbroom uzyskał tytuł magistra w dziedzinie stosunków międzynarodowych, socjologii oraz kryminologii na Uniwersytecie w Haifie. Do zespołu Quinlan Private Golub dołączył w styczniu bieżącego roku.

"Jest mi niezmiernie miło, że mogę powitać w zespole QPG dyrektora ds. rozwoju na nowych rynkach oraz grupę dyrektorów zarządzających. Wszystkie te osoby mają ogromne doświadczenie w sektorze nieruchomości zdobyte w Europie Centralnej, Wschodniej oraz Południowej. Ich wiedza i doświadczenie stanowią ogromną wartość dla naszej firmy. Jestem pewien, że bogate doświadczenie nowych dyrektorów oraz ich zorientowanie na wyniki spowodują, że plany dalszej ekspansji firmy Quinlan Private Golub w regionie się powiodą", powiedział Roger Dunlop, prezes Quinlan Private Golub, Europa Środkowa i Wschodnia.

Quinlan Private Golub (QPG) to jeden z wiodących deweloperów działających w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma świadczy szeroki zakres usług deweloperskich dla Quinlan Private, silnego międzynarodowego inwestora z siedzibą w Irlandii lokującego swój kapitał w nieruchomości i zarządzającego aktywami wartymi 11,5 mld euro. QPG posiada biura w Pradze, Warszawie, Bratysławie, Budapeszcie, Sofii, Bukareszcie, Zagrzebiu oraz Wilnie, zatrudniając ponad 175 pracowników w całym regionie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej