PZPB z adwokatem na czele

2013-06-21 15:12
Jan Styliński, PZPB
Autor: PZPB Jan Styliński, nowy prezes zarządu PZPB

Marek Michałowski nie jest już prezesem zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB). Na tym stanowisku zastąpił go 19 czerwca 2013 adwokat – Jan Styliński. To novum w PZPB, który dotychczas kierowany był przez menedżerów firm budowlanych.    

Nowy prezes PZPB jest adwokatem, wspólnikiem w kancelarii adwokacko-radcowskiej. Jan Styliński specjalizuje się w projektach partnerstwa publiczno-prywatnego oraz w umowach koncesyjnych, udzielał prawnego wsparcia uczestnikom procesów inwestycyjnych, w postępowaniach przetargowych, pomagał pozyskiwać finansowanie. Współpracował z partnerami zarówno sektora publicznego jak i prywatnego. Współpracował między innymi przy przygotowaniu i realizacji koncesyjnych projektów autostradowych, jest także współautorem części prawnej Programu, a następnie Studium Wykonalności Kolei Wielkich Prędkości w Polsce.
Marek Michałowski, dotychczasowy prezes zarządu pozostał w strukturach PZPB jako ekspert.

Przypomnijmy, że Polski Związek Pracodawców Budownictwa zrzesza największe (ale również małe i średnie) firmy budowlane działające w Polsce, które generują blisko 70% potencjału rynku generalnego wykonawstwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej