PZPB z adwokatem na czele

2013-06-21 15:12
Jan Styliński, PZPB
Autor: PZPB Jan Styliński, nowy prezes zarządu PZPB

Marek Michałowski nie jest już prezesem zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB). Na tym stanowisku zastąpił go 19 czerwca 2013 adwokat – Jan Styliński. To novum w PZPB, który dotychczas kierowany był przez menedżerów firm budowlanych.    

Nowy prezes PZPB jest adwokatem, wspólnikiem w kancelarii adwokacko-radcowskiej. Jan Styliński specjalizuje się w projektach partnerstwa publiczno-prywatnego oraz w umowach koncesyjnych, udzielał prawnego wsparcia uczestnikom procesów inwestycyjnych, w postępowaniach przetargowych, pomagał pozyskiwać finansowanie. Współpracował z partnerami zarówno sektora publicznego jak i prywatnego. Współpracował między innymi przy przygotowaniu i realizacji koncesyjnych projektów autostradowych, jest także współautorem części prawnej Programu, a następnie Studium Wykonalności Kolei Wielkich Prędkości w Polsce.
Marek Michałowski, dotychczasowy prezes zarządu pozostał w strukturach PZPB jako ekspert.

Przypomnijmy, że Polski Związek Pracodawców Budownictwa zrzesza największe (ale również małe i średnie) firmy budowlane działające w Polsce, które generują blisko 70% potencjału rynku generalnego wykonawstwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej