PSB-Mrówek coraz więcej

2009-08-13 17:29
PSB-Mrówek coraz więcej
Autor: Grupa PSB SA

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB) tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą PSB-Mrówka. Obecnie działa już 30 sklepów Mrówka, a w budowie jest kolejnych kilkanaście.

Celem PSB-Mrówek jest uzupełnienie aktualnej oferty Polskich Składów Budowlanych o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.

Na przełomie lipca i sierpnia 2009 roku sieć sklepów PSB-Mrówka powiększyła się o kolejne dwa sklepy.

Dwudziestydziewiąty sklep został otwarty w Oświęcimiu przez Centrum Budowlane EUROMAR - należące do sieci PSB. Dysponuje 1400 m2 powierzchni sprzedażowej, placem składowym (5000 m2) oraz parkingiem na 80 samochodów. Dodatkowo budynek posiada ok. 800 m2 powierzchni biurowej do przyszłego wykorzystania przez firmy współpracujące, np. biura projektowe, wykonawców budowlanych itp. W firmie pracuje łącznie 30 osób.
Trzydziesta Mrówka została otwarta w Kozienicach przez firmę Amarol (członek Grupy PSB od czerwca 2009). To 400 m2 powierzchni handlowej i 200 m2 magazynu. W sklepie zatrudnienie znalazło 8 pracowników. Firma Amarol planuje, w najbliższych miesiącach, otwarcie podobnej placówki w Warce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej