Przejrzysty SGI Baltis

2009-05-04 17:44

Szczeciński deweloper SGI Baltis, specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i obiektów użyteczności publicznej, otrzymał certyfikat "Przejrzysta Firma".

Certyfikat nadawany jest przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland za rzetelną publikację danych finansowych firmy. Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa.

- Tytuł ten jest kolejnym potwierdzeniem naszej rzetelności nie tylko w kwestii jakości naszych inwestycji, ale i w sferze finansowej, tak istotnej przy działalności deweloperskiej - powiedział Grzegorz Kawecki, wiceprezes zarządu SGI Baltis.

SGI Baltis jest firmą deweloperską, która poza budownictwem mieszkaniowym realizuje też obiekty biurowe i handlowo-usługowe. Swoje inwestycje prowadzi m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Słupsku i Międzyzdrojach. Należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment SA, której działalność sięga 1990 r.  Wśród innych nagród zdobytych ostatnio przez SGI Baltis wymienić można następujące: Kryształowy Deweloper 2007 i 2008, Kryształowe Apartamenty 2007 i 2008, Bezpieczna Budowa 2008, Najlepszy Pracodawca 2008, Diament Forbesa 2009, Srebrne Wiertło 2009.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej