Przejrzysty SGI Baltis

2009-05-04 17:44

Szczeciński deweloper SGI Baltis, specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i obiektów użyteczności publicznej, otrzymał certyfikat "Przejrzysta Firma".

Certyfikat nadawany jest przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland za rzetelną publikację danych finansowych firmy. Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa.

- Tytuł ten jest kolejnym potwierdzeniem naszej rzetelności nie tylko w kwestii jakości naszych inwestycji, ale i w sferze finansowej, tak istotnej przy działalności deweloperskiej - powiedział Grzegorz Kawecki, wiceprezes zarządu SGI Baltis.

SGI Baltis jest firmą deweloperską, która poza budownictwem mieszkaniowym realizuje też obiekty biurowe i handlowo-usługowe. Swoje inwestycje prowadzi m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Słupsku i Międzyzdrojach. Należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment SA, której działalność sięga 1990 r.  Wśród innych nagród zdobytych ostatnio przez SGI Baltis wymienić można następujące: Kryształowy Deweloper 2007 i 2008, Kryształowe Apartamenty 2007 i 2008, Bezpieczna Budowa 2008, Najlepszy Pracodawca 2008, Diament Forbesa 2009, Srebrne Wiertło 2009.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej