Przed nami targi Facade Expo. To nowy rozdział dla branży elewacji i termomodernizacji

2023-11-23 11:11
Przed nami targi Facade Expo. To nowy rozdział dla branży elewacji i termomodernizacji
Autor: Facade Expo Weź udział w branżowym wydarzeniu, nad którym mamy patronat!

Facade Expo – międzynarodowe targi elewacji i termomodernizacji to wyjątkowa okazja do poznania trendów i innowacji, które podbijają zagraniczne rynki. Wydarzenie odbędzie się 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. W trakcie branżowych targów eksperci poruszą tematy wagi i roli termomodernizacji obiektów budowlanych obecnie i w dłuższej perspektywie. Weź udział w evencie, nad którym mamy patronat!

Spis treści

  1. Facade Expo - dla kogo?
  2. Jak zapisać się na targi Facade Expo 2023?

Zainteresowanie tematem elewacyjno-termomodernizacyjnym rośnie. Dlatego warto rozmawiać o rozwoju tego sektora i innowacjach, które go zmieniają. Będzie to możliwe podczas Facade Expo, czyli nowych targów branżowych, które odbędą się 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Bez wątpienia to dobry czas dla branży elewacji i termomodernizacji. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, zmiana preferowanego paradygmatu grzewczego dla budynków publicznych, a także domów prywatnych poskutkowała otwarciem wielu inwestycji finansujących stawianie na ekologiczne rozwiązania. To skłania przedsiębiorców i osoby indywidualne do korzystania z ulg oraz dofinansowań na wskazane cele.

ZOBACZ: Hala lodowa w Oświęcimiu zyska nowe skrzydło. Wyniki konkursu architektonicznego

Facade Expo - dla kogo?

Wydarzenie dedykowane jest architektom, deweloperom, projektantom, wykonawcom oraz przedstawicielom hurtowni. W trakcie targów będą mogli poznać oferty wiodących producentów i dystrybutorów między innymi

  • materiałów izolacyjnych,
  • ociepleń,
  • systemów elewacyjnych ze szkła,
  • drewna czy płyt warstwowych,
  • a także tynków, płyt ceramicznych
  • czy chemii budowlanej.

Podczas wydarzenia będzie można indywidualnie dobrać rozwiązania w zależności od potrzeb klienta i skorzystania wyłącznie z wysokiej jakości produktów.

Podstawą do tego będzie obecność takich marek, jak Fischer, Wkręt-met KLIMAS, IzoFlex, Elastolith, GLOBPLAST, JJT Elementum, Coat, WODAN, Inwestycje Plus, Vent FS, ARSANIT, Olfor, Dryvit, STRAMA PANELS czy MDMNT.

Jak zapisać się na targi Facade Expo 2023?

Podczas eventu odbędzie się konferencja pod tytułem "Trwałość fasad i design na elewacjach". Oznacza to, że Facade Expo to również okazja do edukacji. 

Eksperci poruszą tematy wagi i roli termomodernizacji obiektów budowlanych teraz i w dłuższej perspektywie, wskażą zasady projektowania elewacji przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ich trwałości eksploatacyjnej oraz podkreślą rozwiązania szczegółów projektowych i wykonawczych, które z dzisiejszej perspektywy przysparzają najwięcej problemów.

Zapraszamy na wydarzenie, nad którym mamy patronat!

Zostań wystawcą: facadeexpo.pl/zostan-wystawca

Zarejestruj się: facadeexpo.pl/rejestracja

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej