Producent stolarki Drutex wyróżniony tytułem Lidera Rynku Stolarki

2012-10-01 15:31

Producent okien i drzwi firma Drutex została wyróżniona  tytułem Lidera Rynku Stolarki 2012 za okna fasadowe. Wyróznienie dla firmy Drutex wręczono podczas Gali Stolarki Budowlanej

Wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki przyznaje Centrum Analiz Branżowych na podstawie badań, w których bierze się pod uwagę analizę przychodów ze sprzedaży, rozpoznawalność marki, jakość produktów oraz profesjonalizm w zakresie obsługi handlowej klientów.

Drutex otrzymał tytuł Lidera w segmencie Okna fasadowe. Okna fasadowe firmy Drutex zostaly docenione także przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które przyznało firmie swoje wyróżnienie. Wyróżnienie montażystów oznacza, że okna i drzwi firmy Drutex są doceniane i rozpoznowalne nie tylko przez klientów indywidulanych, ale również profesjonalistów z branży.

Kolejną  nagrodą, która może pochwalić się producent stolarki jest tytuł Profesjonalny PR, przyznany przez dziennikarzy branżowych. Dziennikarze mediów branżowych docenili działania komunikacyjne firmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

To istotnie zaszczyt, że ludzie, którzy faktycznie z nami współpracują, znają produkt, obserwują nasze zachowanie na rynku i rozwój firmy ofiarują jej jeszcze większy pakiet zaufania, darząc nas lojalnością, okazując uznanie i wierząc w kolejne sukcesy, powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej