Praktyki Letnie Skanska

2010-02-09 11:19

Ruszyła V edycja Programu Praktyk Letnich Skanska. Do udziału firma zaprasza studentów kierunków technicznych i ekonomicznych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów w branży budowlanej. Czas trwania praktyki: 1 lipca–17 września 2010 r.

Kogo szuka Skanska?

 • studentów IV roku (I roku studiów magisterskich) Wydziałów: 
  • Inżynierii Lądowej (kierunki: budownictwo drogowe, mostowe, konstrukcje budowlane, budownictwo miejskie), 
  • Inżynierii Środowiska, Wodnej, Sanitarnej, Klimatyzacji, Wentylacji, 
  • Inżynierii Kolejowej, Energetyki Kolejowej, Automatyki Kolei, Trakcji Elektrycznych, 
  • Elektrycznego, Elektroniki, Automatyki Przemysłowej, 
  • Mechanicznego, 
  • Architektury,
 • studentów IV roku (I roku studiów magisterskich) kierunków ekonomicznych na praktyki w Warszawie w Centrali Skanska S.A. 
 • osób, które: są otwarte, chętnie podejmują wyzwania, chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie, potrafią pracować w zespole, wytrwale dążą do celu, znają język angielski.

Proces rekrutacji:

Krok 1
Do 6 kwietnia wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.skanska.pl/praktyki. Uwierz w swoje możliwości - twoja przyszłość zawodowa zależy tylko od ciebie!

Krok 2
Wybrane osoby Skanska zaprosi na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja. Podczas 45-minutowej rozmowy rekrutacyjnej będziesz miał okazję udowodnić, że jesteś osobą jakiej szuka firma. Zostaniesz poproszony także o rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość języka angielskiego oraz zdolność logicznego myślenia.

Krok 3
To już ostatni etap rekrutacji – spotkanie z menedżerem biznesowym.

Krok 4
Kandydatom, którzy pomyślnie przejdą wszystkie wymienione etapy, do końca maja Skanska zaproponuje udział w Programie. Czyli: 12 tygodni pracy w zespole profesjonalistów pod okiem opiekuna praktyk, udział w realizacji ciekawych projektów, przyjazną atmosferę pracy, uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych, konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość zatrudnienia - doskonały początek kariery zawodowej w jednej z najlepszych firm budowlanych w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.skanska.pl/praktyki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej