Pracuj z Flügger i odnoś korzyści z partnerskiej współpracy!

2019-05-21 16:54 Materiał sponsorowany
Flugger program partnerski
Autor: Flugger

Dobry produkt w połączeniu z wysoką jakością prac to pewność zadowolenia klienta. A zadowolony klient to przepis na udany biznes.

Produkty wysokiej jakości

Wykonawcy zapytani, dlaczego wybrali współpracę z Flügger podkreślają najczęściej, że o wyborze zdecydowała jakość produktów, profesjonalne wsparcie a także dostępność.

Początkowo asortyment Flügger był dostępny tylko firmom remontowo-budowlanym. W toku rozbudowy sieci sklepów, specjalistyczne produkty zostały udostępnione szerzej, również klientom indywidualnym. Do dziś w witrynach sklepowych i w logo firmy widnieje malarz, który przypomina kolejnym pokoleniem jakie wartości niesie za sobą marka  Flügger farby.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Pracujesz w branży od lat a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracami remontowo-wykończeniowymi? Nie wahaj się pytać. Profesjonalista uczy się przez całe życie. Pracując z Flügger zawsze możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanego zespołu pracowników sklepów, dedykowanego doradcy techniczno-handlowego a także infolinii produktowej.

Masz pytanie, potrzebujesz przeszkolenia swojego zespołu, na inwestycji pojawił się problem? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Flügger.

Sieć sklepów w całej Polsce

Otwarte nawet od 6 rano, część także w niedzielę. Wszystko, żeby wykonawcom do sklepów Flügger farby było jak najbardziej po drodze. Z dostępem do dużych parkingów, żeby parkowanie także większym autem nie stanowiło udręki. Dostawa? Przy większych zamówieniach możesz zamówić bezpłatny transport, a jeżeli wolisz sam odebrać towar, to ze sklepu do samochodu przewieziesz go za pomocą wózka – niby mała rzecz, a jaka wygodna. A jeżeli będziesz miał chwilę zawsze możesz zostać dłużej na małą czarną lub z mlekiem, kawę taką jaką lubisz.

Korzyści z partnerskiej współpracy

Flügger docenia lojalność i partnerską współpracę, dlatego prócz produktów wysokiej jakości i profesjonalnego wsparcia firmy remontowo-budowlane mogą liczyć na atrakcyjne promocje i szereg korzyści. To wszystko otrzymasz rejestrując się na platformie Flügger Partner.

Flügger Partner to:

  • korzyści i nagrody: realne benefity dla Ciebie i Twojej firmy. Indywidualne promocje, zniżki, wizyty doradców oraz programy szkoleniowe specjalnie dla Ciebie!
  • baza wiedzy i materiały do pobrania: fachowe opracowania w wersjach online. Będąc uczestnikiem Flügger Partner możesz pobierać fachowe materiały, a także korzystać z bazy wiedzy.
  • narzędzia ułatwiające pracę: dostęp do funkcjonalności, które usprawnią pracę Twojej firmy. Korzystaj z ulepszeń technologicznych i przekonaj się, że Twoja praca będzie prostsza.
  • sposób na promocję Twojej firmy na rynku: korzystaj z efektu synergii. Promuj swoją firmę z Flügger i zamawiaj wizytówki czy personalizowane znakowanie aut Twojej firmy.
Flugger program partnerski
Autor: Flugger

Jak osiągnąć korzyści? To naprawdę proste!

  1. Kupujesz lub jakiś czas temu kupowałeś produkty Flügger? Zarejestruj się na stronie www.fluggerpartner.pl i sprawdź, na którym levelu jesteś oraz ile gwiazdek już jest na Twoim koncie. Nigdy nie współpracowałeś z Flügger? Zarejestruj się i sprawdź ofertę dla nowych klientów.
  2. Pracuj na produktach Flügger i bądź aktywny. Bierz udział w spotkaniach branżowych, pogłębiaj swoją wiedzę uczestnicząc w programach szkoleniowych i zdobywaj kolejne gwiazdki.
  3. Odbieraj benefity.

Na Flügger Partner czekają na Ciebie: bony rabatowe na wybrane produkty, bezpłatne sample, produktowe nowości w obniżonych cenach, akcje specjalne, punkty za zakupy, które wymienisz na cenne nagrody.

Pracuj z Flügger, zdobywaj gwiazdki i osiągaj kolejne levele, a co za tym idzie dodatkowe korzyści!

Wybierz solidnego partnera w biznesie. Zarejestruj się i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.fluggerpartner.pl

Flugger program partnerski
Autor: Flugger Na Flügger Partner czekają na Ciebie: bony rabatowe na wybrane produkty, bezpłatne sample, produktowe nowości w obniżonych cenach, akcje specjalne, punkty za zakupy, które wymienisz na cenne nagrody.
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej