Pracuj z Flügger i odnoś korzyści z partnerskiej współpracy!

2019-05-21 16:54 Materiał sponsorowany
Flugger program partnerski
Autor: Flugger

Dobry produkt w połączeniu z wysoką jakością prac to pewność zadowolenia klienta. A zadowolony klient to przepis na udany biznes.

Produkty wysokiej jakości

Wykonawcy zapytani, dlaczego wybrali współpracę z Flügger podkreślają najczęściej, że o wyborze zdecydowała jakość produktów, profesjonalne wsparcie a także dostępność.

Początkowo asortyment Flügger był dostępny tylko firmom remontowo-budowlanym. W toku rozbudowy sieci sklepów, specjalistyczne produkty zostały udostępnione szerzej, również klientom indywidualnym. Do dziś w witrynach sklepowych i w logo firmy widnieje malarz, który przypomina kolejnym pokoleniem jakie wartości niesie za sobą marka  Flügger farby.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Pracujesz w branży od lat a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracami remontowo-wykończeniowymi? Nie wahaj się pytać. Profesjonalista uczy się przez całe życie. Pracując z Flügger zawsze możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanego zespołu pracowników sklepów, dedykowanego doradcy techniczno-handlowego a także infolinii produktowej.

Masz pytanie, potrzebujesz przeszkolenia swojego zespołu, na inwestycji pojawił się problem? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Flügger.

Sieć sklepów w całej Polsce

Otwarte nawet od 6 rano, część także w niedzielę. Wszystko, żeby wykonawcom do sklepów Flügger farby było jak najbardziej po drodze. Z dostępem do dużych parkingów, żeby parkowanie także większym autem nie stanowiło udręki. Dostawa? Przy większych zamówieniach możesz zamówić bezpłatny transport, a jeżeli wolisz sam odebrać towar, to ze sklepu do samochodu przewieziesz go za pomocą wózka – niby mała rzecz, a jaka wygodna. A jeżeli będziesz miał chwilę zawsze możesz zostać dłużej na małą czarną lub z mlekiem, kawę taką jaką lubisz.

Korzyści z partnerskiej współpracy

Flügger docenia lojalność i partnerską współpracę, dlatego prócz produktów wysokiej jakości i profesjonalnego wsparcia firmy remontowo-budowlane mogą liczyć na atrakcyjne promocje i szereg korzyści. To wszystko otrzymasz rejestrując się na platformie Flügger Partner.

Flügger Partner to:

  • korzyści i nagrody: realne benefity dla Ciebie i Twojej firmy. Indywidualne promocje, zniżki, wizyty doradców oraz programy szkoleniowe specjalnie dla Ciebie!
  • baza wiedzy i materiały do pobrania: fachowe opracowania w wersjach online. Będąc uczestnikiem Flügger Partner możesz pobierać fachowe materiały, a także korzystać z bazy wiedzy.
  • narzędzia ułatwiające pracę: dostęp do funkcjonalności, które usprawnią pracę Twojej firmy. Korzystaj z ulepszeń technologicznych i przekonaj się, że Twoja praca będzie prostsza.
  • sposób na promocję Twojej firmy na rynku: korzystaj z efektu synergii. Promuj swoją firmę z Flügger i zamawiaj wizytówki czy personalizowane znakowanie aut Twojej firmy.
Flugger program partnerski
Autor: Flugger

Jak osiągnąć korzyści? To naprawdę proste!

  1. Kupujesz lub jakiś czas temu kupowałeś produkty Flügger? Zarejestruj się na stronie www.fluggerpartner.pl i sprawdź, na którym levelu jesteś oraz ile gwiazdek już jest na Twoim koncie. Nigdy nie współpracowałeś z Flügger? Zarejestruj się i sprawdź ofertę dla nowych klientów.
  2. Pracuj na produktach Flügger i bądź aktywny. Bierz udział w spotkaniach branżowych, pogłębiaj swoją wiedzę uczestnicząc w programach szkoleniowych i zdobywaj kolejne gwiazdki.
  3. Odbieraj benefity.

Na Flügger Partner czekają na Ciebie: bony rabatowe na wybrane produkty, bezpłatne sample, produktowe nowości w obniżonych cenach, akcje specjalne, punkty za zakupy, które wymienisz na cenne nagrody.

Pracuj z Flügger, zdobywaj gwiazdki i osiągaj kolejne levele, a co za tym idzie dodatkowe korzyści!

Wybierz solidnego partnera w biznesie. Zarejestruj się i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.fluggerpartner.pl

Flugger program partnerski
Autor: Flugger Na Flügger Partner czekają na Ciebie: bony rabatowe na wybrane produkty, bezpłatne sample, produktowe nowości w obniżonych cenach, akcje specjalne, punkty za zakupy, które wymienisz na cenne nagrody.
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej