Pracodawca Roku 2009 w Budownictwie

2010-06-08 15:18
Pracodawca Roku w Budownictwie
Autor: Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Już po raz 13. Polski Związek Pracodawców Budownictwa ogłasza kolejną edycję Konkursu "Pracodawca Roku w Budownictwie". W konkursie są wyłaniani tacy pracodawcy z branży budowlanej, którzy zarządzając firmą "profesjonalnie i rzetelnie reprezentują poziom nieprzeciętny, godny naśladowania".

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, formuła Konkursu jest otwarta. Organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Polski w szeroko pojętej branży budowlanej, niezależnie od charakteru własności firmy, jej wielkości i liczby zatrudnionych pracowników oraz przynależności do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Zgodnie z Regulaminem, kandydatów do Konkursu zgłaszać mogą podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe, związki zawodowe, a także instytucje państwowe i samorządowe oraz osoby prywatne, cieszące się autorytetem w środowisku budowlanym. Przyjmowane są również zgłoszenia osobiste od pracodawców, którzy uznają, że ich osobiste osiągnięcia uprawniają do udziału w Konkursie.
Dokonania pretendentów do tytułu "Pracodawcy Roku 2009 w Budownictwie" ocenia Kapituła Konkursu wg jednolitych kryteriów zapisanych w Regulaminie.

Konkurs zyskał uznanie w środowisku budowlanym. Interesują się nim również media, co jest okazją do pokazania szerokiemu ogółowi osiągnięć branży poprzez wyłonienie spośród wybitnych “najwybitniejszego szefa firmy budowlanej”. Od takich bowiem pracodawców, od ich konsekwencji we wprowadzaniu najefektywniejszych rozwiązań menedżerskich, umiejętności zarządzania nowoczesnym placem budowy, w znacznej mierze zależy pozycja i konkurencyjność polskiego budownictwa w Unii Europejskiej.

Statuetka i tytuł "Pracodawca Roku w Budownictwie" i przyznawane są w dwóch kategoriach: w grupie firm dużych (zatrudniających ponad 250 pracowników) oraz w grupie firm małych i średnich (do 250 osób).

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi na uroczystej gali w Dniu Święta Budowlanych.
Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 15 lipca 2010 r.
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu można uzyskać w Biurze Związku pod numerem telefonu 0-22 626-92-40. Regulamin Konkursu znajduje sie na stronie internetowej Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Pracodawca Roku w Budownictwie
Autor: PZPB
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej