Praca w budownictwie. CEMEX Polska uruchamia program stażowy dla absolwentów politechnik

2014-01-14 15:59
CEMEX
Autor: CEMEX Polska

Z pracą w budownictwie jest teraz różnie, o czym zapewne dobrze wiedzą absolwenci uczelni o kierunkach budowlanych. Pracodawcy wolą bowiem zatrudniać specjalistów z dużym doświadczeniem. CEMEX Polska swoim programem stażowym chce takich specjalistów wyszkolić, a potem dać pracę. W styczniu 2014 rusza nabór do programu stażowego. 

CEMEX do programu stażowego zaprasza przede wszystkim absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechnik: Częstochowskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Łódzkiej i Warszawskiej. Aktualnie firma poszukuje sześciu kandydatów na stanowiska „stażysta - technolog betonu”, którzy będą mieli możliwość odbycia płatnego, pełnoetatowego 2-letniego stażu w Zespole Jakości i Technologii Betonu w CEMEX.

Najpierw staż potem praca w budownictwie

CEMEX oferuje płatny, pełnoetatowy staż w jednym z następujących obszarów: produkcji cementu, betonu towarowego oraz kruszyw lub w pionach korporacyjnych. Obecnie firma poszukuje stażystów do Pionu Betonu. Celem programu jest przygotowanie stażysty do przyszłej pracy na samodzielnym stanowisku, czyli zostania profesjonalistą w swojej dziedzinie.
CEMEX zatrudni stażystów na podstawie umowy o pracę na czas określony z wynagrodzeniem oraz innymi świadczeniami wynikającymi z kodeksu pracy i wewnętrznych regulacji firmy. Firma deklaruje oczywiście pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań, co pozwoli na zdobycie cennego doświadczenia i wejście w rolę specjalisty. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć pracę w budownictwie, pracę może również zaoferować CEMEX.
Wszelkie informacje o aktualnych rekrutacjach na staże znajdują się na stronie www.cemex.pl w zakładce „Kariera” w sekcji „Kogo szukamy?”. Specjalista HR zweryfikuje złożone aplikacje (CV i list motywacyjny) i wybierze kandydatów do spotkań rekrutacyjnych.

Płatne, kilkuletnie staże w dobrych firmach to bardzo ciekawa inicjatywa. Oby za firmą CEMEX poszły inne, tak z rynku materiałów budowlanych jak i wykonawczego, a specjalistów do pracy w budownictwie będzie u nas dostatek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej