Polimex-Mostostal ze zmianami we władzach

2014-05-12 17:33
Polimex - Mostostal
Autor: Polimex-Mostostal

W Polimeksie-Mostostal ostatnio dużo zmian personalnych na najwyższych stanowiskach w firmie. Rezygnacja prezesa z pełnionej funkcji wymusiła kolejne roszady w zarządzie.

Rezygnację – z powodów osobistych - z funkcji prezesa zarządu firmy z pełnienia funkcji Polimex – Mostostal złożył Gregor Sobisch. Dlatego rada nadzorcza spółki zdecydowała się 9 maja powierzyć to zadanie dotychczasowemu wiceprezesowi -  Maciejowi Stańczukowi. Tym samym zwolniło się w zarządzie miejsce, na które powołano Bogusława Piekarskiego, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych (Chief Operating Officer).

Bogusław Piekarski jest nową postacią w Polimeksie – Mostostal. Ma duże doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu dużymi organizacjami biznesowymi, realizującymi kompletne obiekty energetyczne w Polsce i na świecie. Dotychczas był związany z firmami ABB, Foster Wheeler i do kwietnia 2014 z firmą Alstom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej