POL-SKONE od 21 lat produkuje okna i drzwi

2011-12-21 11:09
POL-SKONE, zakłsad produkcyjny w Niemcach
Autor: POL-SKONE Sp. z o.o. Zakład produkcyjny POL-SKONE w Niemcach

Firma Pol-Skone producent okien i drzwi z drewna, obchodzi 21-lecie swojej działalności. Od 1990 roku Lubelskie przedsiębiorstwo, proponuje szeroki asortyment wyposażenia wnętrz w obszarze stolarki drzwiowej, okiennej oraz oklein. Aktualnie Pol-Skone dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi na terenie kraju.

Od 21 lat firma POL-SKONE realizuje kompleksowe rozwiązania dla stolarki okiennej i drzwiowej.
W ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwo w swoich zakładach produkcyjnych wytwarza drewnianą stolarkę okienną oraz stolarkę drzwiową oraz kolorowe okleiny.

Przeczytaj również: Czy okna dostępne na rynku są dobrze oznakowane? Okna pod kontrolą

Działalność Pol-Skone - producenta okien i drzwi - w 2011 roku

W upływającym roku 2011 spółka Pol-Skone wprowadziła do swojego asortymentu nowe kolory oklein oraz dekoracyjne powierzchnie z efektem 3D, która odwzorowują wygląd naturalnego drewna. Trzy zakłady produkcyjne w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach wyposażone są w pełni w skomputeryzowane linie produkcyjne oraz zespół ponad 900 wykwalifikowanych pracowników, a wyskoiej klasy surowce gwarantują najwyższe standardy wykonania.
Głównym wydarzeniem roku 2011 było poszerzenie linii SEMPRE o nowe kolekcje drzwi, uniwersalne pod względem wzorów, lecz mocno zróżnicowanych pod kątem doboru elementów dekoracyjnych i rodzajów wypełnień.
Lubelska firma Pol-Skone już od ponad dwóch dekad stara się sprostać wymaganiom odbiorców i dostarcza nowatorskie produkty odpowiadających na zróżnicwane produkty pod względem funkcjonalności i designu.

Pol-Skone - "Zielona firma"

Firma Pol-Skone opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w kraju otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Spółka zyskała również niezależny certyfikat "Zielona Marka", który wyróżniaja produkty przyjazne środowisku i człowiekowi. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej