POL-SKONE od 21 lat produkuje okna i drzwi

2011-12-21 11:09
POL-SKONE, zakłsad produkcyjny w Niemcach
Autor: POL-SKONE Sp. z o.o. Zakład produkcyjny POL-SKONE w Niemcach

Firma Pol-Skone producent okien i drzwi z drewna, obchodzi 21-lecie swojej działalności. Od 1990 roku Lubelskie przedsiębiorstwo, proponuje szeroki asortyment wyposażenia wnętrz w obszarze stolarki drzwiowej, okiennej oraz oklein. Aktualnie Pol-Skone dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi na terenie kraju.

Od 21 lat firma POL-SKONE realizuje kompleksowe rozwiązania dla stolarki okiennej i drzwiowej.
W ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwo w swoich zakładach produkcyjnych wytwarza drewnianą stolarkę okienną oraz stolarkę drzwiową oraz kolorowe okleiny.

Przeczytaj również: Czy okna dostępne na rynku są dobrze oznakowane? Okna pod kontrolą

Działalność Pol-Skone - producenta okien i drzwi - w 2011 roku

W upływającym roku 2011 spółka Pol-Skone wprowadziła do swojego asortymentu nowe kolory oklein oraz dekoracyjne powierzchnie z efektem 3D, która odwzorowują wygląd naturalnego drewna. Trzy zakłady produkcyjne w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach wyposażone są w pełni w skomputeryzowane linie produkcyjne oraz zespół ponad 900 wykwalifikowanych pracowników, a wyskoiej klasy surowce gwarantują najwyższe standardy wykonania.
Głównym wydarzeniem roku 2011 było poszerzenie linii SEMPRE o nowe kolekcje drzwi, uniwersalne pod względem wzorów, lecz mocno zróżnicowanych pod kątem doboru elementów dekoracyjnych i rodzajów wypełnień.
Lubelska firma Pol-Skone już od ponad dwóch dekad stara się sprostać wymaganiom odbiorców i dostarcza nowatorskie produkty odpowiadających na zróżnicwane produkty pod względem funkcjonalności i designu.

Pol-Skone - "Zielona firma"

Firma Pol-Skone opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w kraju otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Spółka zyskała również niezależny certyfikat "Zielona Marka", który wyróżniaja produkty przyjazne środowisku i człowiekowi. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej