Pol-Aqua - nowy dyrektor

2007-06-13 15:16

Przede wszystkim szerszy i bardziej kompleksowy zakres inwestycji - to jeden z głównych celów, jakie postawił przed sobą nowy członek zarządu i dyrektor Pionu Budownictwa Systemów Gazu i Paliw Płynnych Pol-Aqua. 21 maja 2007 roku Andrzej Karwat zastąpił na tym stanowisku Ireneusza Misiołka.

Nowy dyrektor jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu. Na początku swojej kariery, przez 23 lata, pracował w Płockiej Stoczni Rzecznej, gdzie brał udział w budowie statków żeglugi śródlądowej oraz wyposażeniu statków morskich dla armatorów w kraju oraz w Europie Zachodniej (np. w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji, Norwegii czy Finlandii). Później związany był z w Płockim Przedsiębiorstwem Robót Mostowych, z firmą Mostostal Gdańsk S.A. oraz z MG Mazowsze S.A., gdzie kolejno pełnił funkcje głównego specjalisty, dyrektora ds. technicznych oraz wieceprezesa zarządu. W latach 2001 - 2005 piastował stanowisko zastępcy dyrektora generalnego ds. technicznych w firmie Ajmex. W tym czasie brał udział m.in. w budowie i modernizacji zbiorników o pojemności do 100 000 m3 dla Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągu Naftowego "Przyjaźń" S.A. w  Płocku oraz w realizacji inwestycji dla Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. 

Jako nowy członek zarządu, stawia przede wszystkim na szerszy zakres inwestycji w dziedzinie budowy rurociągów przesyłowych gazu oraz paliw płynnych, a także magazynowych zbiorników paliw. Ważnym punktem na mapie celów są również dla niego instalacje dla przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego.

Andrzej Karwat jest żonaty, ma trójkę dorosłych dzieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej