Płyta MFP od czerwca produkowana w Polsce

2010-07-20 11:31
Płyta MFP firmy Pfleiderer
Autor: Pfleiderer

Wcześniej sprowadzana z niemieckiej "spółki – matki", dziś płyta MFP trafia na polski rynek prosto z fabryki w Wieruszowie.

W ramach prezentacji nowego produktu, płyta MFP na polski rynek trafiła już w ubiegłym roku, jednak jako produkt sprowadzany z niemieckiej fabryki Pfleiderer. Pozytywny oddźwięk i zainteresowanie ze strony konsumentów potwierdziły jej perspektywiczność. Po przystosowaniu linii produkcyjnej fabryki Pfleiderer Prospan S.A. w Wieruszowie, w czerwcu tego roku ruszyła produkcja płyty.

Drewnopochodna płyta budowlana MFP jest materiałem który ma wszelkie wymagane atesty, a także oznaczenie CE dla materiałów budowlanych, zgodne z europejską normą PN-EN 13986 – P5. Jest ona zaklasyfikowana jako TYP: P5 EN 312, tym samym spełnia wymagania norm PN-EN 312 oraz PN-EN12871:2004 i EN 335-3, jako budowlany materiał na elementy konstrukcyjne do użytkowania wewnętrznego, w warunkach wilgotnych. Produkt ma też atest higieniczny nr 74/779/79/2010 z dn. 29.04.2010.

Parametry, dostępne wymiary i zastosowanie płyty MFP

Płyta MFP firmy Pfleiderer
Autor: Pfleiderer
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej